Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

Hej - witam się :bye: Ja chyba pierwszy raz u Ciebie :)

 

Wtrącę swoje 3 grosze na temat stroju. Ja bym czarne kropki nakleiła - nie zniszczysz ubrania :) Ja robiłam kiedyś strój dalmatyńczyka białe rajstopki + biały podkoszulek i łatki wycięte z czarnego papieru samoprzylepnego. Potem łatki można odkleić i cieszyć się niezniszczonym ubrankiem :)

 

DSC_0084 - Kopia.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzisiaj odpuściłam malowanie, cały dzień modziłam stroje :) Najpierw obleciałam centra handlowe, w nadziei że uda mi się kupić niedrogo gotowca. Niestety ceny 2x wyższe niż w sąsiedzkim sklepie zabawkowym. Po 3 godzinach miałam szczękościsk i zawzięłam się że zrobię sama. W szmateksie nabyłam firankę białą gładką z falbanką i zasłonkę czerwoną cieniutką. I wymodziłam :) Wersja samoprzylepnego papieru odpadła bo samego czarnego nie było a kilku bloków nie chciałam brać. Czyli wersja z flamastrem - tyle że flamaster był wypisany :rolleyes: Farbek nie mam, zostały mi kredki -pastele, tusz do rzęs lub henna. Do rana coś wykombinuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wyszło, ale stroje zostały w samochodzie. Oczywiście nie zdążyłam zrobić dokładnie jak chciałam, ale dokończę je, może trafi się jeszcze jakiś bal :)

 

Spędziłam dzisiaj 8 godzin z wałkiem w objęciach, pomalowałam 2 x salon i wiatrołap na szaro :D

Czyli na parterze został mi tylko mały pokój, ale na razie jest zawalony meblami.

Jutro może klatkę schodową i korytarz na piętrze machnę na biało. Albo pokoje zagruntuję - zobaczę do czego będę miała wenę.

M powiesił żyrandol w gabinecie, bardzo nam się podoba (chociaż na razie świecą się tylko 2 z 3 żarówek ;) ) Przypomina mi pudrowe cukierki :) Chyba kupię jeszcze taki , akurat brakuje mi do pokoju na dole i do sypialni dzieciaków.

Zdjęcia słabe, ale co mi tam, pokażę :)

DSCF5995.JPGDSCF5996.JPGDSCF5998.jpg

Przymierzyłam sobie podłogę na sucho (ułożenie płytek oczywiście będzie inne :) )

DSCF6001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Proszę Pani - śliczny kolor!! Przynajmniej na moim monitorze hihi

Minister mi spojrzał przez ramię i pyta co oglądam to mu powiedziałam że to mojej koleżanki i że sama malujesz - pokiwał głową z uznaniem:):)

 

Super wygląda komplet: podłoga+listwy + płytki - że ja tych białych od razu u Pawełka nie zamówiłam buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita zlituj się, gdzie ja niby mam poukładane? bo chyba nie w salonie :o jeśli chodzi ci o gabinet, to M układał, ma wprawę po wyjazdach wakacyjnych samochodem :D

Luka ja też żałuję, że nie wzięłam białych na całość. Ale cóż jest jak jest. Pawełka zachowam w miłej pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciąg dalszy malowania, za mną klatka schodowa (bez sufitu i obawiam się że tak zostanie :) )

schody 1.JPG

pomalowana na górze 1x nie wiem czy znajdę siłę na drugi, raczej będę omijać wzrokiem ;)

zagruntowałam 1 pokój, jutro go pomaluję

i układałam na sucho podłogę w salonie, tzw. praca koncepcyjna - 2 godziny przekładania płytek :rolleyes:

podłoga1.jpgpodłoga2.jpgpodłoga3.jpgpodłoga4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...