Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W takim razie jodełka ;) tylko cięcia dużo. Te naprzemienne kwadraty też są fajne, a zdecydowanie łatwiejsze do ułożenia... chyba :D

 

 

U mnie m od rana wylicza jak panele układać i jak ucinać by dobrze się układały i by starczyło tyle ile kupiliśmy :cool:

 

Mamy tę trudność, że drzwi zamontowane, panele zgodnie z oknami wychodzą poprzecznie do drzwi więc ościeżnice trzeba przycinać i tu robi się trudność - jak połączyć panel, który nie poddaje się stukaniu a podnieść się nie da skoro wepchniemy koniec pod ościeżnicę :eek:

 

 

U ciebie drzwi jeszcze nie zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździkami? :D

Drzwi na parter zamówiliśmy z montażem, będą w połowie marca, do tego czasu musi być położona podłoga.

Na piętro wzięliśmy radexy i będziemy ćwiczyć :) na szczęście tu już bez pośpiechu.

Kwadraty też mi się podobają ale bardziej do łazienki. Jest taka opcja że jak nam zostaną płytki (a wzięłam górką), to pójdą też do górnej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ale Ty masz fajne schody!!

Że też ja ich wcześniej nie widziałam... Je z salonu widac tak?

 

Co do podłogi w salonie to podoba mi sie jodełka i to co mówisz ze do łązienki. Nie wiem w sumie bardziej która... Cięzki orzech do zgryzienia masz, nie??

 

Co do układania paneli to u mnie Boski jakoś przez całą długośc korytarza coś tam mierzył żeby wyszło dobrze w pokojach i na korytarzu ale nie wiem co i jak. Cos tam mi gadał że 1,5 cm ucieka na całej długości domu (16m) ale suma sumarum udało im sie ułożyć w miare prosto:)

 

A jakie radexy? Co to radexy?

 

I kinkiety w salonie... my idiotycznie zostawiliśmy jeden kabel nad TV i teraz nic tam dobrać nie mogę:mad:

Mogłam zrobić dwa po bokach jak u Ciebie.

 

Mówiłam już że salon wygląda fajnie w szarościach??

Moja Ty dzielna!!:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ale te 2 kinkiety to wiszą na ścianie NAPRZECIWKO tv a nie po jego bokach :)

radexy to drzwi sosnowe surowe, do samodzielnego pomalowania, i zamontowania. wzięliśmy te

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/677/1396677/product/skrzydlo-drzwiowe-barcelona-radex,main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się wtrącę, u siebie zdecydowanie dałabym jodełkę ale w stylu nowoczesnym jaki widzę u Was według mnie nie za bardzo by pasowała:confused:, chyba że będziecie mieli "stare" meble... jestem za kwadratami a w łazience za cegiełką:yes: układ z pierwszego zdjęcia sprawia wrażenie bałaganu...

 

Gosiek nie wierzę że Twój M nie dotnie panela żeby idealnie dochodził do futryny:no: szkoda ciąć futryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mała aktualizacja :)

Akcja malowanie powoli dobiega końca, został mi jeszcze korytarz na piętrze (ściany) i mały pokoik na parterze, który teraz pełni rolę składziku na meble.

Mieliśmy dzisiaj kłaść panele w jednym z pokoi, ale zajęliśmy się elektryką. Udało się pomontować większość włączników schodowych, powiesić kolejną porcję lamp i ogólnie stała się jasność :) Fajne uczucie, jak się wchodzi do domu i można sobie od progu pstryknąć :D

sypialnia.JPG

pomalowana sypialnia z jednym kinkietem (na razie, jutro ma przyjechać lampa)

kinkiet schody.JPG

oświetlona wreszcie klatka schodowa

pokój zabaw.JPG

żółta lampka w pokoju zabaw

kinkity salon.JPG

kinkiety w salonie, żyrandole niedługo

wiatrołap.JPG

wiatrołap, plafony bardzo nam się podobają, chyba weźmiemy jeszcze 2 do korytarza na górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]244624[/ATTACH]

wiatrołap, plafony bardzo nam się podobają, chyba weźmiemy jeszcze 2 do korytarza na górę.

 

super Wam idzie, chciala bym miec taki zapał :cool:

a czy moge prosic o zdjęcie plafonu bez włączonego światełka :cool: bo chyba własnie znalazlam jedna z lamp do siebie na korytarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...