Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

Ivy mamy classena dąb verden śnieżny i brązowy. Baaardzo mi się podobają. Jest kilka odcieni: śnieżny, miodowy, brązowy, szary i grafit i szczerze mówiąc wszystkie mi się podobają :)

 

Zbliża się etap klejenia płytek, mam więc pytanie do bardziej doświadczonych życiowo w tym względzie :) To że musimy zagruntować to wiem, ale czy warto kupić gotowy klej do płytek śmiga? Oczywiście wiem że najlepszy jest mapei :) ale pominięcie etapu rozrabiania bardzo by nam ułatwiło życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy mamy classena dąb verden śnieżny i brązowy. Baaardzo mi się podobają. Jest kilka odcieni: śnieżny, miodowy, brązowy, szary i grafit i szczerze mówiąc wszystkie mi się podobają :)

 

Zbliża się etap klejenia płytek, mam więc pytanie do bardziej doświadczonych życiowo w tym względzie :) To że musimy zagruntować to wiem, ale czy warto kupić gotowy klej do płytek śmiga? Oczywiście wiem że najlepszy jest mapei :) ale pominięcie etapu rozrabiania bardzo by nam ułatwiło życie.

 

Aniu dziekuje ;-) my rozrabialiśmy i chyba nie byl to duży problem a cenowo wychodziło taniej i lepsze miala parametry niz gotowy. bo u naa podlogowk, anhydryt jak u was i plytki 60x 60 wiec doradzono nam mapei albo Ceresit i kupiliśmy ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cię!!

Przylazłam z cichą nadzieją że będą fotki i są:):):)

 

Anka pomalowane pokoje wyglądają fajnie ale z podłogą :wiggle::wiggle::wiggle: - dla mnie to był pierwszy obraz domu.

Pierwsze oficjalne potwierdzenie że to już DOM i można w nim mieszkać:hug:

 

ps. a pokoje poznałam bez opisów po lampach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pomalowany korytarz na piętrze, jutro położymy panele i to będzie koniec niezbędnych prac na piętrze. Oczywiście zostaje jeszcze całe mnóstwo "drobiazgów" do zrobienia (typu drzwi, parapety, obmalowanie wnęk okiennych) ;) Ale bez nich można się wprowadzać.

M wykonał syzyfową pracę i uprzątnął salon pod płytki. Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak wyglądał :)

salon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Ania jeszcze kilka dni temu wydawało się że jesteś daleko za mną a w ostatnim czasie odwaliliście tyle roboty że szok:wiggle::wiggle::wiggle:

Wiesz że was bardzo podziwiam za to nie??

I trzymam kciuki żeby przeprowadzka odbyła się wcześniej niz później;)

 

mądrze Asia prawisz:yes::yes::yes:

genialne postępy i wszystko własnymi łapkami i ak ślicznie - szacun Aneczka

całuję i ściskam, choc mnie nie ma - o i ak jestem i podglądam i kiuki rzymam:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane :hug:

 

Paneli mam już po dziurki w nosie, zrobiliśmy korytarz, zostały docinki po długości no i listwy. 2 paczki śnieżnych nam zostały, tak myślę co by z nich wykombinować :)

 

Amelio panele są w tę stronę, bo szczerze mówiąc tak mi się bardziej podoba, nawet nie brałam pod uwagę ułożenia prostopadłego. A w przypadku paneli z v-fugą można kłaść i prostopadle i równolegle - to tylko kwestia upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia nie miałam żadnych problemów z zamkami, dociskałam kolanem, jak nie zaskoczył do końca to postukałam gumowym młotkiem przez ręcznik i szło bezproblemowo. Jedyny problem to gdy trafiała się paczka łódkowatych brązowych, ale też poszło. Także panele wspominam z przyjemnością w porównaniu z płytkami, które właśnie robimy. Powiem tak: nie jesteśmy urodzonymi fliziarzami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ręcznik? Klocki specjalne do dobijania paneli są. A generalnie, polecam "zestaw do montażu deski barlineckiej" (do kupienia np. w Leroju):

 

http://cdn.bricoman.pl/upload/products/zoom/2-zestaw-do-montazu-deski-barlineckiej-stalowy-dobijak--drewniany-klocek-211862.jpg

 

W komplecie naprawdę dobry dobijak do montażu "ostatniego panela" (o wiele lepszy od takich giętych z blachy) i klocek z rączką, teoretycznie do dobijania paneli drewnianych, ale działa i z laminatami, przez taki klocek można dobić wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...