Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to moje najszczersze gratulacje :)

 

Przed wami teraz najtrudniejsza psychicznie część samoróbstwa: kiedy nic już nie ciśnie, można odłożyć na później i skutek jest taki, że robi się tak może 1/5 tego, co kiedyś, a i to jedynie wtedy, jak się chce. Bo jak się nie chce, to.... cóż.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nam to nie grozi, lubimy mieć "na gotowo", źle się czujemy w niedoróbkach :) Codziennie siedzimy do 1 w nocy coś montując. Jutro mamy gości z dziećmi, więc dzisiaj wieczorem na tapecie będą schody (wykładzina leży i czeka, barierki niestety później), może karnisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!!!!!!!

http://cdn1.ogrod.smcloud.net/t/photos/thumbnails/6785/wiosenne_bukiety_621x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

 

 

W nowym domu wszystko cieszy. Niech Wam się mieszka przytulnie, ciepło i tanio. Buziaki wielkie i uściski.

 

Jupiiii!!! cieszę się jak swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituś dzięki, ale za parę miesięcy BĘDZIESZ na swoim :) trzymam kciuki &

 

Zajawka schodów, oczywiście zabrakło taśmy, ale wykładzina podoba mi się bardzo. Wiem, że to passe ;) chwalić się wykładziną na schodach, ale ma cudowny kolor (o ton ciemniejszy od beckersa na ścianach) i jest miziata. Chyba dokupię jej więcej na dywaniki przyłóżkowe i podstolikowe.

DSCF6130.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko i ja doczytałam, że nadejszła wiekopomna chwila:wave::wave::wave::wave:

ostatnio wyłączona ze wszystkiego jestem - chyba stałam sie nornicą ogrodową bo w ramach oszczędzania zrezygnowaliśmy z usług profesjonalistów zdając się na.....mnie;) i siły witalne męża mego - więc nie ma nas całe dnie w domu

 

Ania, najserdeczniejsze gratulacje, oby Was szczęście, zdrowie i miłość w Nowym Domku nie opuszczały:wave:

wiesz, że jesteś moim Mistrzem? Jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności, cierpliwości, siły i mądrości. ... nie, no wzruszyłam sę:wiggle:

Ściskam i całuję:hug::hug::hug::hug::hug::hug:

 

http://i.pinger.pl/pgr53/64e9c323001929c1511b9d93/parapet%C3%B3wka.jpg

 

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/142026_bukiet-polnych-kwiatow-wiklinowy-koszyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania dziękuję, z niecierpliwością czekam aż się pochwalisz efektami działań :) Wiesz nie można ciągle ryć w ziemi, czasem trzeba pogadać i pochwalić się ;)

 

Gosia widziałam Twoją, ale i tak najbardziej zazdroszczę Ci barierek, mnie to jeszcze czeka i szukam pomysłu na najłatwiejszą samoróbkę dla blondynki :p

może linki w sensie sznurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - serdeczne gratulacje z powodu przeprowadzki!!!!!!!!

 

Oby się Wam dobrze mieszkało, spokojnie, bez problemów.

 

Wykładzina wygląda na zdjęciach bardzo fajnie - możesz napisać co to> Muszę się zapoznać z tematem, bo mamy zaplanowaną wykładzinę w pokojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

613_skaczacy_pies.gif

 

GRATULUJĘ!!! i przeprowadzki i samozaparcia:cool:

mnie dopadło nieróbstwo, o którym mówi Jarek.P ale tylko domowe bo całe siły poszły w ogród:)

w ten majowy weekend przywierciłam 2 listwy progowe i 2 odcinki przypodłogowych..... po prawie 4 latach mieszkania...... a to jeszcze nie koniec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nam też adrenalina spadła :) przykleiłam wykładzinę do końca, skombinuję barierki (bo siwieję przez małolaty) i jeszcze karnisze (to może dzisiaj).

Reszta później, bo mieszkanie musimy opróżnić przez weekend.

 

Ala wykładzina z all. ma 5 mm więc może do pokoi za cienka (ale jak masz równą wylewkę to ok). Ale kolor ma śliczny i nie siepie się. W każdym razie mi bardzo się podoba. Kupiłam ją tutaj

 

Amelio ja ogrodu nie tknęłam, wisi mi na sumieniu ale nie mam kiedy, najpierw te schody. W majówkę miałam plany ogrodowe , ale pogoda wiadomo :mad: Pokrzywy mam po pas. Listwy mam, ale tylko założone, nie poakrylowane jeszcze, więc na żywo wyglądają tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody w wersji saute ;)

DSCF6132.jpg

A tu jedna z dwóch przyczyn, dla których na razie zawiesiliśmy wiertarkę na kołku :) Przywiozłam koty i biedne bardzo przeżyły przeprowadzkę, pierwsza doba była ciężka, ale teraz jest lepiej. Tutaj Pimpuś znalazł sobie spanko. To nota bene mój górny prysznic ;)

DSCF6134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzienniku wrzuciłam moją barierkę tymczasową. Dość surową, ale bardzo stabilną. Przykręcana na metalowym małym teowniczku do stopni. Gdyby ją nieco wygładzić i wymalować byłaby całkiem wygodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...