Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Śmierć małej Madzi z Sosnowca


compi

Recommended Posts

No właśnie. Mnie też zastanawia, jaka jest podstawa prawna wypuszczenia matki, ochrony, braku zarzutów. Może to kac moralny prokuratury? Ale skoro tak, to wynika z tego, że organy państwowe, które powinny chronić przestrzegania prawa, ame to prawo naruszają. Ja nic z tego nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.... ja od dłuższego czasu mam wrażenie,że pan Rutkowski nie pojawił się tam,by odnaleźć dziecko, lecz by chronić faktycznego sprawcę.A teraz trzyma ich na krótkiej smyczy.....

 

 

powtórzę co już mówiłam - co do roli pana R.

A teraz tylko potwierdzają sie moje przypuszczenia....jechanie na emocjach "bo co jeśli Bartek popełni samobójstwo ?" - (wasza wina więc zamknijcie juz mordy i dajcie biednemu chłopakowi spokój - to w domyśle)

Znów zamydlanie faktów, że to niby brat pani Waśniewskiej nie chciał wariografu, a okazuje się,że nie tylko (niezłe zagranie, gdyz oczywistym jest ,że prokuratura nie idzie na takie układy)....

w ogóle pan R, robi za rzecznika.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wziął kasę za to, że wybroni Bartka właśnie.

 

Prof. Czapiński wczoraj obserwował tę konferencję i powiedział, że Bartek powiedział o jedno zdanie za dużo: Kiedy już ktoś zostanie skazany, czyli wyjezolił, że ktos jest winny.

 

Z komputerami też sie plątali. Bartek mówił ciągle w liczbie mnogiej, jakby Katarzyna nie mogła sama nigdzie wchodzić. Sprawiało to wrażenie wyuczonej lekcji. No i ja nie widzę u nich żałoby po dziecku. Widzę żałobę po utraconym beztroskim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Rutkowski zosatła wynajęty żeby "zminimalizować straty". Niemniej jednak po jego wypowiedzi:

- Powiedziałem, że kładę na szalę siebie i jestem dla nich tarczą ochronną i muszą sobie zdawać sprawę, że jeśli zataili cokolwiek przede mną, to ja będę bardziej okrutny niż inni - stwierdził Rutkowski. - Jestem w stanie pomóc ludziom, którzy potrzebują pomocy, a nie tym, którzy mnie oszukują - dodał.

mniemam że straty sa nie do unikniecia i Pan R. zaczyna się wycofywać coby wyjsć z twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prof. Czapiński wczoraj obserwował tę konferencję i powiedział, że Bartek powiedział o jedno zdanie za dużo:

 

czyli smyczka pana R. okazała się i tak za długa....

 

Pan R. zaczyna się wycofywać coby wyjsć z twarzą.

 

 

niezależnie co teraz powie, czy zrobi, nie wyjdzie z twarzą.O ile w poczatkowej fazie "śledztwa", ludzie byli w stanie postrzegać go jako bohatera, teraz widzą w nim człowieka, który mordercom w nagrodę daje dach nad głową ,pracę i nowe blond życie. A takich ludzi nikt nie szanuje.

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niezależnie co teraz powie, czy zrobi, nie wyjdzie z twarzą.O ile w poczatkowej fazie "śledztwa", ludzie byli w stanie postrzegać go jako bohatera, teraz widzą w nim człowieka, który mordercom w nagrodę daje dach nad głową ,pracę i nowe blond życie. A takich ludzi nikt nie szanuje.

On wie że sprawa się sypnęłą tak że się jej nie pozbiera. Dlatego teraz gra na nutę pt "oni też mnie oszukali jak was wszytkich. A ja tak im zaufałem:cry:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w prasie,podobno Waśniewscy nocą chodzą na grób Madzi,bo boją się mieszkańców.A rzekomo się ukrywają,ale ciągle o nich głośno w prasie,a to,że Bartek ma nowy kolor włosów,a że Kaśka przefarbowała się na blond. Prosty wniosek chcieli zrobić szumu w okół swojej osoby,udało im się,gdzie im w głowie zamordowana Madzia.A w nagrodę dostali jeszcze ochronę i apartament do wypoczynku.Ciekawe kto im daje na to wszystko? Rutkowski? nie bardzo mogę w to uwierzyć. Powinni oboje Wasniewscy siedzieć za kratkami.Po to,że on jej pomagał,to pewne.Szkoda słów i nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już tego dość. Chcę mieć czas na moją normalną pracę - pisze na swoim blogu w serwisie se.pl Krzysztof Rutkowski i zdradza, że w "być może w środę wszystko się zmieni", bo rodzice półrocznej Magdy, zmarłej w styczniu w Sosnowcu, zgodzili się poddać tego dnia badaniom na wariografie.

Krzysztof Rutkowski zwierza się na blogu, że codziennie jest zmuszony rozmawiać z mediami na temat rodziców Magdy i "ma tego dość". - Oczywiście, ze będę starał się z tej sprawy wycofywać, bo mam na to za mało czasu - wyjaśnia. Pisze też, że pomaga rodzinie Magdy i jest to decyzja, którą sam podjął.

- Myślę, że środa będzie dniem przełomowym, jeśli chodzi o tę sprawę - przewiduje Rutkowski i dodaje, że "czeka z niecierpliwością" na ten dzień.

 

Jak śpiewał Halama - ja wiedziałem że tak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedactwo....no wstrętne media robią mu bezpłatna reklamę w najlepszym czasie antenowym,zmuszają pod bronią do zwoływania mysłowickich konferencji...straszne....no prawie mi go żal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Rutkowski na blogu w se.pl napisał, że nie obchodzi go, co się stanie z matką półrocznej Madzi z Sosnowca. "Zawiodła zaufanie tych, którzy chcieli jej pomóc. Jest niedojrzała i nieodpowiedzialna. Sam nie mogę uwierzyć w to, co się stało wczoraj. Ucieczka Katarzyny tuż przed badaniem wariografem! Dla mnie to naprawdę był szok" - napisał.

"Sam nie mogę uwierzyć w to, co się stało wczoraj. Ucieczka Katarzyny tuż przed badaniem wariografem! Dla mnie to naprawdę był szok. A niektórzy ludzie twierdzą, że to wszystko wymyśliłem i sprawiłem, że Katarzyna uciekła z Łodzi do Sosnowca. Takie insynuacje pozostaje mi tylko zbyć litościwym milczeniem" - napisał właściciel biura detektywistycznego.

 

:rotfl:

 

Biedny Krzysio... Taki porzucony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem o jakiej ucieczce oni mówia ? Pani wsiadła do pociągu pojechała do swojego rodzinnego miasta, zgłosiła prokuraturze obecny adres pobytu, o co chodzi ??

Pan Rutek nie może przeboleć, że pani mu się ze smyczy urwała i nie będzie mógł jej kontrolować ? o ta wredna sucz....

 

W jednym z licznych wywiadów udzielonych w dniu wyjazdu Katarzyny W. Rutkowski stwierdził,że nie będzie jej szukał, bo przecież wie gdzie jest, to po co zgłaszali wraz z panem Waśniewskim vel Biały zaginięcie??

Oj panowie sami się juz gubią w swoich intrygach i matactwach.... no i jeszcze te dwa listy ? czemu nie trzy, albo pięć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sprawa już mnie strasznie denerwuje. Wykladamy tyle kasy na organy ścigania a te nie potrafią stwierdzić w jaki sposób zmarło dziecko. A co do matki to za samo robienie społeczeństwa i policji w jajo powinna dostać z 10 lat. Edytowane przez omalep
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...