Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Doświadczenia z kominkami Linnatuli..


miki121

Recommended Posts

Witam.

 

Jakiś czas temu jeden z klientów zapytał mnie o doświadczenie z fińskimi kominkami firmy Linnatuli??

I szczerze mówiąc nie miałem jeszcze z nimi doświadczenia.

Może ktoś się znajdzie na tym forum kto ma jakieś opinie i doświadczenie na temat tych produktów :)

Po lekturze wszystkich informacji dostępnych na stronie dystrybutora można by powiedzieć że prawie jak stary piec kaflowy :)

Proszę o informację i może jakieś opinie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam.

Nie wiesz co kupujesz.

Nie wiesz jak to działa i na jakiej zasadzie.

Nie wiesz jak to użytkować i jak to będzie użytkowane przez kogoś kto to ewentualnie nabędzie.

Nie wiesz w jaki sposób to zachwalać i reklamować potencjalnym nabywcom.

Nie wiesz co się może zepsuć i w jaki sposób będzie trzeba prowadzić serwis oraz ewentualną obsługę gwarancyjną ...

Miki ... po co Ty się w to ładujesz, skoro całkiem nieźle sobie radzisz w swojej branży ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiesz co kupujesz.

Nie wiesz jak to działa i na jakiej zasadzie.

Nie wiesz jak to użytkować i jak to będzie użytkowane przez kogoś kto to ewentualnie nabędzie.

Nie wiesz w jaki sposób to zachwalać i reklamować potencjalnym nabywcom.

Nie wiesz co się może zepsuć i w jaki sposób będzie trzeba prowadzić serwis oraz ewentualną obsługę gwarancyjną ...

Miki ... po co Ty się w to ładujesz, skoro całkiem nieźle sobie radzisz w swojej branży ?

Pozdrawiam.

 

Nie ładuję się sam a mój kolega który żyje z tego i sam się tym zajmuje:)

A ja chce takie dwa cuda do domu - swojego :)

Kolega mam już 8 takich cud postawionych i klienci są bardzo zadowoleni :)

A mój udział był tylko taki że wymieniłem telefony pomiędzy inwestorem a wykonawcą :)

A biorąc pod uwagę że wierzę w tego typu rozwiązania wierzę to mam nadzieje że efekt finalny mnie przekona do końca ( 3% wahania ) i w domu u mnie się pojawią dwa takie maleństwa

Edytowane przez miki121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...