Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROLETY WEWNĘTRZNE - wątek zbiorczy: opinie, porady, montaż


mijja

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madzioochna, baaaaardzo dziękuję za podpowiedź :* Wczoraj zobaczyłam Twoje focie i od razu po pracy popędziłam do Leroy :] Roleta już wisi, tyle że u mnie w łazience - ten "jasny heban" IDEALNIE pasuje odcieniem do płytek Iroko :)

Zaciemnia całkiem nieźle.

 

I o to mi właśnie chodziło, bo czasami cieżko się na coś zdecydować. Cieszę się że pomogłam :) Moja brązowa zasłanie prawie całkiem światło, które akurat i na telewizor i na komputer pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam.

Poszukuje takich typów rolet, które po zaciągnięciu w słoneczny dzień zrobią w pokoju ciemność lub chociaż szarówkę. Myślałem o bambusowych, ale one mają takie szparki przez, które świeci słońce. Materiałowe są za cienkie, miałem już niebieskie, brązowe i to dalej nie to. Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje takich typów rolet, które po zaciągnięciu w słoneczny dzień zrobią w pokoju ciemność lub chociaż szarówkę. Myślałem o bambusowych, ale one mają takie szparki przez, które świeci słońce. Materiałowe są za cienkie, miałem już niebieskie, brązowe i to dalej nie to. Co polecicie?

 

Wybierz tkaninę podgumowaną, będzie ciemność. Dodatkowo trochę zabezpiecza przed nagrzewaniem się pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Każda firma montująca rolety powinna miec do wyboru różne tkaniny, w tym całkowicie zaciemniające.

 

Ja szukałam takich w Warszawie i trafiłam na firmę INDOMED. Kupiłam sobie u nich właśnie takie podgumowane do sypialni. Z kolei jest też duży wybór materiałów, które dobijają światło słoneczne, co za tym idzie pokój się nie nagrzewa, ale nie panują w nim jakieś egipskie ciemności i takie zamierzam nabyć do salonu. W tej samej firmie zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą firmę w Warszawie lub okolicach produkującą i montującą rolety do okien drewniane? A tak w ogóle to jakie są Wasze doświadczenia z tego typu roletami, czy oprócz wyglądu są funkcjonalne?Widziałam takie na fotkach i postanowiłam, że chcę właśnie takie u siebie.

Będę wdzięczna za info i namiary, można na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja szukałam takich w Warszawie i trafiłam na firmę INDOMED. Kupiłam sobie u nich właśnie takie podgumowane do sypialni. Z kolei jest też duży wybór materiałów, które dobijają światło słoneczne, co za tym idzie pokój się nie nagrzewa, ale nie panują w nim jakieś egipskie ciemności i takie zamierzam nabyć do salonu. W tej samej firmie zresztą.

 

Czyli firma w porządku?

Też szukam takich zaciemniających, firm wiele, szukam jakiejś sprawdzonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 years później...
  • 6 years później...
Zastanawiam się nad wymianą rolet zewnętrznych w moim domu, dlatego zacząłem przeglądać oferty różnych firm. Nie wiem na co powinienem zwrócić największą uwagę podczas wyboru rolet, dlatego liczę na Waszą pomoc.

 

Dlaczego chcesz wymienić rolety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...