Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wnętrza Alijkowego domu


Recommended Posts

Alusia :hug:

Cieszę się, że jesteś, i że pokazałaś wnętrza :). Super wyglądają krzesła i zasłony. Nawet poduszki odwzorowałaś wiernie :D. W sypialni zapanowała harmonia. Wszystko ładnie do siebie pasuje :yes:

Zgadzam się z Magdą - drugi zegar zdecydowanie ładniejszy. Pomyśl jak musiałabyś się nagimnastykować by odkurzyć ten pierwszy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 871
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i ja też za 2!

ten pierwszy jest cięższy, bardziej młodzieżowy. drugi lekki i interesujący.

 

 

(pisałam to już wiele razy, ale serio nie mogę się na twój salon napatrzeć - nie wierzę, że to to samo pomieszczenie, które jeszcze niedawno sama spisywałam na straty i zupełnie nie miałam pomysłu na jego ocieplenie i uporządkowanie. mega jest!)

 

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, Ewuniu, Dusko i Basiu dziekuje Wam bardzo za mile slowa. Ciesze sie bardzo, ze skorzystalam z rad Agnieszki uzuskujac lepszy efekt. Jeszcze wiele brakuje, ale mysle, ze jestem na dobrej drodze ;)

Dziekuje za glosy w sprawie zegara.

 

Ewuniu dziekuje za zyczenia :)

 

Moje swiateczne, zywe drzewko :)

 

http://images62.fotosik.pl/502/dd4726990253bcd2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alija Witam się u Ciebie po raz pierwszy :bye:

 

Bardzo ładne wnętrza :yes: To niesamowite ile mogą zdziałać zasłony, lampa :o Salon jest rewelacyjny :D

 

Cudowna choinka :)

 

Mam pytanie odnośnie karniszy. Dobrze widzę, że są montowane do sufitu? Mogę prosić o podanie nazwy, firmy?

 

Wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Slezankooo ;) (nie mam polskiej czcionki :oops: ) :welcome: Ciesze sie, ze odwiedzilas moj watek :)

 

Rowniez zycze Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

 

Dziekuje za mile slowa, czuje sie wspaniale w domu po dokonanych zmianach, pod koniec lutego maja dostarczyc stolik kawowy, dojdzie dywan i i zrobi sie jeszcze przytulniej ;)

 

Jesli chodzi o karnisze to faktycznie sa montowane do sufitu. Zakupione w Ikei ;) (Kvartal) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się zmieniło! Wniosek: zasłony + światło robią wnętrze (wcześniejsze zdjęcia jakieś takie ciemne były):) no i krzesła też, bo kącik jadalny nabrał stylu, przestał być taki...zwykły. Gratuluje:)

a zegar sądzę, że dobrze zastąpi obraz i w sumie obydwa mi się podobają, każdy na swój sposób, więc nie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Slezankooo ;) (nie mam polskiej czcionki :oops: ) :welcome: Ciesze sie, ze odwiedzilas moj watek :)

 

Dziekuje za mile slowa, czuje sie wspaniale w domu po dokonanych zmianach, pod koniec lutego maja dostarczyc stolik kawowy, dojdzie dywan i i zrobi sie jeszcze przytulniej ;)

 

Jesli chodzi o karnisze to faktycznie sa montowane do sufitu. Zakupione w Ikei ;) (Kvartal) ;)

 

Dzięki za odpowiedź :)

Z pewnością Cię odwiedzę ponownie :yes: :D

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...