Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Muszę "przeprosić" dotychczasową jesienną pogodę. Narzekałam, a jeszcze nie byłona co :oops: :oops: W czwartek udało mi się wycyrkolować co do minuty wyprawę na budowę tak ze wpadłam w srodek wichuryi lodowatego deszczu . Jak suszyłam sie w domu z odzieży po wykręcaniu parowała woda. Kominek to cudowny wynalazek :)

A Hiszpanię lubię bo jak tam zmokłąm w wichurę to przynajmniej przez kilka dni nie byłam na lekach. .. Ale z tymi upałami to prawda, trzeba wtedy leżeć i nie przemeczać sie :wink: i jak to niby pododzić z budowaniem? Może i dobrze tworzyć strukturę mieszkaniową w Polsce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK 028 to drzwi wewnętrzne w całym domu takie są, na górze w łazience i garderobie przeszklone.

To zwykłe sosnowe, ale ładnie pobejcowane. Zamawialiśmy w Gnieźnie, a przyjechały z ...rzeszowskiego :o

A propos wymyśliłam żeby do garderoby dać na podłogę płytki , tam raczej panele nie są potrzebne :wink: co o tym sądzicie?

Och byle do wiosny ...precz z grypami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kroyena panowi eelektrycy dwonia i brżeczą ale miałam na myśłi kabelek o którego istnienu zapomnielismy na zweątrz (antena) i trza mu końcówkę znajstrować np talerz. Coby miał z czego jeść. :wink:

 

Aga ! mnie nie położyła budowa , ani nic ale sprzedaż mieszkania - odchorowuję okropnie. Widocznei żal mi sie z tymi metrami rozstawać. I jak zauważyłaś niedługo finisz! Rany oby juz można wysiać trawę- błocko nosi się koszmarnie. Do zobaczyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady jakimś pionem wentylacyjnym, a talerzyk do komina, będzie mało kucia. Jak się zdecydujesz na takie rozwiązanie to pamiętaj, żebny zostawili taki "zwis" (tak wiem się kojarzy), żeby woda ściekająca po kablu kapała w głab szybiku wentylacji, a nie zaciekała na ścianę.

 

Co do ciekawości to wystarczy ją zaspokoić przed lustrem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...