Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

Tak Ewa, wiem o tym kanale. Ale on jest na przeciwległej ścianie, więc coś tam z tego ciepła kominkowego zostanie. Zresztą kaloryferowe też będzie tamtędy uciekać. I na zdrowie. :D No to zrobimy 1 kanał ino do łazienki. :D

Ewa, miłego pakowania. My robimy dokładnie to samo. :D

Ale super, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miłe Agi :) no bo tak myśle o czym później pisać ? Sprzątanie, spłacanie , goście którzy powiedzą nam jak powinniśmy budować dom :wink: - jednym słowem zwyczajne zycie ...

No chyba żebysmy cos tam zaczęli budować :lol: :lol: w planch mam ogród, ogródek,ścieżki, kompostownik, rabatki, drzewa, krzewy, wysiewy , inspekty - to o czym marzyłam od początku i co de fakto było pośrednim powodem budowy :lol:

Jak odzyskam dostęp do netu to będe z przyjemnoscią dalej zagladać w dzienniki budowy, konkursy, sandaże , ale z prac budowalnych do opisania zostanie nam podbitka i tynk zewnętrzny ale to śpiew przyszłości.

Aga J.G wam ten czas błykiem przejdzie i też bedziesz smęcić na forum ze pora sie żegnać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ile do opisania jeszcze kobitko. :D Bierz przykład z "wiśniowej" Ani.

A Wy podbitki jeszcze nie macie? Nam mistrz mówił, że można ocieplać bez podbitki ale jakoś sobie tego nie wyobrażam.. My drewno na podbitke będziemy mieli już w tę środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbitka z tynkiem będzie robiona. Tak też można. A zdjęcia właśnie wkleiłam łazienka górna i obudowny kominek.

Wiesz bardzo ciekawa sprawa po zrobieniu opakownia dla wkładu bardzo poprawił swoja wydolność cieplna. Wcześniej palił bardzo dobrze , teraz jak smok :o :D Przy temperaturze na dworze -6 w domu było 19.5 stopnia tylko za pomoca kominka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, pięknie wyszła Ci ta górna łazienka. Jaka to wanna? jakiej firmy? My ciągle zastanawiamy się na półokrągłą, ale nie wiem czy się zmieści skoro pod oknem ma być grzejnik.. My też myśleliśmy nad taką ścianką do prysznica - robiliście ją z bk czy płyt? Trochę mnie w tym rozwiązaniu przeraża jeno cena drzwi do takich kabin.. A na dole macie normalny brodzik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz u nas są zmiany , na górze jak wejdziesz do łazienki to po lewej jest prysznic, po prawej drabinkowy grzejnik z mozliwościa właczenia w nim grzałki latem, za ścianką od prysznica jest umywalka za nia grzejnik mały normalny obok wc , wreszcie wanna . Jest jeszcze miejsce na wysoką szafkę łazienkową.

 

Wanna jest na 170 cm normalna prostokątna z Koła, na półokrągłą tam wg mnie miejsca nie ma. Prysznic też jest na górze z brodzikiem emaliowanym zwykłym zamiast drzwi będzie zasłonka bo drzwi w granicach do 1000zł są bardzo kiepskiej jakości, dobre zaczynają sie od 3tys w górę. Ścianka jest zrobiona z bk i całosc posmarowana preparatem przeciwwilgociowym na to kafelki.

 

Jak wiesz na parterze zrezygnowalismy z prysznica- zdecydowaliśmy sie na przestronne wc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo , moja imienniczko - bardzo Cie przepraszam , ale dopiero dzisiaj trafiłam w Twoje piękne progi :lol: Ale masz ładnie .....i odważnie poczynasz sobie z kolorkami ... no ,no ...gratuluję ... i ten odlot na ścianie - macie koleżanko talent... :lol: Bardzo szykowny domek .... 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny :oops: ale to nie kwestia talentu - nikły on bardzo słowo daje . To dzieki temu ze kolega mąż na początku powiedział : w calym domu rób co chcesz , tylko mój gabinet poproszę na biało. No i tak się jakoś porobiło. :oops: :oops:

Zreszta to nie jest jakiś specjalny wymyślny zestawik, uzyłam tylko trzech barw: ceglasty, morelowy, biały. Na zdjeciach widać najbardziej ceglasty, ale w pokojach na korytarzu króluje delikatny odcień morelowy, sufity białe i już.

W aktualnym mieszkaniu mogłam sobie pozwolić na kolorowe sufity wiec kuchnia jest w każdym calu bardzo lekko w zółcieniu, nasz pokój cały piaskowyy, u chłopców północne światło wiec słoneczny zółty,, a córka wprawdzie na biało za to sciany we freskach: pozstacie, motyle i jakiś domek na kurzej stopce ze scieżką.

 

Za to widziałm niedawno układ który zachwycił mnie kompletnie: prawie biała podłoga bodajże bukowe deski, trzy sciany w delikatnym błękicie a na czwartej głęboki karmazyn (w Dulux nazwa "szczypta papryki") na końcu pomieszczenia ścianka prowadząca na korytarz z białego klinkieru- no super. Tylko że u mnie juz było pomalowane, a poza tym wolę ciepłe barwy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...