Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jej :oops: :oops: ogromną fraję mi zrobiliście.

Najśmieszniejsze jest to że do czasu artykułu mało kto nam wierzył w stronę finansową całej imprezy. NIE budujący się krewni i znajomi Królika tłumaczyli nam ze na taki dom to trzeba minimum 350tys , a gdzie tu działka , media itd. Oczywiście mieliśmy przy tych wyliczeniach za żadne skarby nie sprzedawać mieszkania... Cieszę się ogromnie że się mylili , aż wlos się jeży na myśl gdyby mieli racje.

A artykuł wyszedł miły bo i życzliwe oczy na nas patrzały. Gdyby Redaktor był zwolennikiem że tylko bardzo dostania warstwa społeczna ma prawo do lepszego lokum to też by inaczej to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję publikacji - i to w charakterze wzoru ekonomiczno-organizacyjnego :-) Przyznam, że bardzo mnie takie przykłady podnoszą na duchu - u nas właśnie lada chwila całe to radosne zamieszanie się zacznie ;-)

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Aga jak nie znajdziesz to weź rzutnik, Roszpunkę i przemaluj za pomoca rzutnika :) też powinno wyjść.

Tylko napierw daj wszystkie jasne kolory, potem dopiero ciemne. Dal to rozjaśnone barwy, pierwszy plan ciemniejsze . Jasne zawsze dasz radę zmienić z ciemnymi gorzej. I to by bylo na tyle :wink:

 

He, he.. zdecydowanie zu kompliziert :D Szukam uczennicy, ucznia III kl z Rzemisł Artystycznych. Poszukiwania w pełni :D Dzięki za rady. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...