Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Och Aga to byl ciężki tydzień. Moja cierpliwośc zostala nadwyrężona, zwlaszcza że pani od psa wypuszcza zwierzatko przed swoją posesję i nie sposób przejechać bez próby pokąsania.

Skończy się to bardzo przykrą scysją - coś wisi w powietrzu... Latwiej bylo poradzić z ekipami na budowie .... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak paskudna nie jestem na razie zmieniliśmy trasę dom-szkola. Po drugie przynaje sie jak próbowal mnie ostanio skubnąć kopnęlam zwierzaka i pani go pilnuje lepiej.

Bardzo dziwne to jest , ja bym nie chciala żeby ludzie mi kopali, polewali i krzyczeli na zwierzątko. Toć to poruta i tyle :lol:

Może jak się do nas przyzwyczai to będzie lepiej ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Ori.

Ludzie sa naprawde dziwni. Poniewaz nie mamy ogrodzenia laza sobie po NASZEJ dzialce, zagladaja przez okna, wybieraja nasz humus zlozony na kupke :roll: :o A dlaczego? Bo nie jest ogrodzone.. Zona Kazia kiedys zwrocila komus uwage to uslyszala odpowiedz: "Jak sobie ogrodzicie to nie bedziemy chodzic, a jak nie ogrodzone, znaczy ze wszystkich" :o Przyznaje ze do tej pory ta logika byla mi obca.. Pewnie dlatego w naszym kraju nigdy nie przyjelyby sie zywoploty jako ogrodzenia posesji..

To tyle moich skromnych refleksji na dzis. :D

Pozdrowienia

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Wiesz ja zostawilam na ogrodzonym acz nie zamkniętym terenie (brama obchodzi dwulecie naprawy zamka :D ) zabawki synka na dwa tygodnie urlopu. Wróciliśmy i wszystko leżalo :)

A teraz mamy już psa i nic nam nie straszne 8) To znaczy, że zajmujemy się pilnowaniem puszystej kulki na czterech lapach, bo jest tak mala że moze przejśc przez furtki lub bramę bez uchylenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...