Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

Wiesz Kroyena mnie zachwyciły miasteczka w Holandii, w Niemczech. I cieszę się że zmierzamy w tym kierunnku. Piękne okolice są zabudowywane w sposób ... no smutny i przykry.

Wiem,że warunki są coraz badziej określane jednocześnie to wcale nie jest przestrzegane.

Natomiast pojęcie co komu sie podoba jest bardzo względne. Jest tu też osiedle z identycznymi domkami, wyglada nie najgorzej czyli postulaty spełnione :roll: - z tym że projekty są hm...trudne. Wewnątrz same schody , obowiązkowe piwnice, co za tym idzie tarasy... Skromna , skomplikowana i droga inwestycja :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ori - proszę, nie rezygnuj z pisania na tak długo. Jestem wierną czytelniczką Twojego dziennika i miłosniczką Pana Praktycznego. Forum zaczynam od zagladania, czy napisałaś coś nowego :) Nie mogę tez doczekać się obiecanych juz jakiś czas temu zdjęć :(

No i oczywiście jako nowa witam serdecznie, gratuluję domku i potomstwa tego obecnego i w drodze, trzymam mocno kciuki i życzę szybkiego powrotu do formy.

 

Pisz, proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :oops: :oops: - kłopot z tym, ze samopoczucie pod psem a wtedy spojrzenie ciężkawe się robi, a kolejne posty podobnie. :-?

Jak coś dobrego pojawi się w zasięgu oka to opiszę, choć teraz mało z budowlnych eskapad będzie. Od wiosny ogód i nowy Klon - trudno dziennik budowy przekształci się w dziennik ogrodowo- niemowlęcy. Cóż tak krawiec kraje jak materi staje... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jaroq 11 mi pomoże urodzenie potomka :) Stara i wypóbowana metoda :lol: :lol: :lol:

Aga J.G - staram sie , naprawdę. Jednak tak to wygląda jak nieprofesjonaliści zabieraja się do prokreacji 8) Po gruntownych przemyśłeniach uważam, że jeśli mozna budowac na tyle sposobów to i ciąża powinna mieć wiecej niż jedną opcję. Oczywiście jestem szczęśliwa iż nie jest to ambitnie liczba mnoga, ale jednak poczucie niesprawiedliwosci we mnie tkwi ... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori Czytać Ciebie ( no..chodzi o Twoją twórczość) mogłabym na okrąglo!!! :D Twoje relacje z życia codziennego dają mi takiego kopa..żę HEJ!!! Tak mi się akumulatory ladują przy tej Twojej lekturze, że aż...brak słow!! Słowa uznania, podziwu i wszystkiego naj !!!

Trzymaj cię cieplutko i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny rozpieszczcie mnie :)

Życzę Wam bardzo miłych spokojnych świąt - ale nie w kontekście w jakim mi się trafiają wolne i spokojne dni :) :) :)

Leżmy sobie radośnie, podjadajmy delicje, pławmy sie w rodzinnych odwiedzinach i atmosferze, planujmy domy i wykańczajmy je z taką uwagą i młością jak one to robią :wink: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Moze jestem monotematyczna ale......Miód na serce!!! W czystej postaci!!!!

Klimaty rodzinne, poczucie humoru, dystans do spraw mniej ważnych i wielkie serce dla spraw prorytetowych!!! Rodzina. :D :D :D

Niech moc będzie z Tobą i Twoimi najbliższymi!!!!

No i napisz coś od czasu do czsu, aby podbudować optymizmem..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga :) u mnie Teletubisie mają przegrzebane - młody dostał kiedyś płytę z ich wyczynami... Nakrmił mi odkurzacz (mobilny na szczęście ) naleśnikiem i zaczął wskakiwać do kazdej napotkanej kałuży..... :lol:

Ale nie da się ukryć, że ostatnio dramtycznie sie do tych stworków upodobniłam - zwłaszcza fizycznie :-? :wink: tylko antenki brak- zresztą poczekamy zobaczymy

 

A ten odkurzacz to dobrze pamiętasz - mocy nie pomnę ale jest do czterech gniazd. Generalnie jestem zadowlona , choć nadal ktoś musi z rurą po domu chodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...