Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moje nworodki były od jakiegoś innego stwórcy na moje szczęscie :)

Ale co tam dasz radę, ja to zawsze się śmieje że przy cudzych w nocy więcej się napracowałam niż przy swoich :) Jakaś równośc w przyrodzie musi być :lol:

Zyczę Wam dużo zdrówka i jak najmniej wstawania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to, że już z pamięci wyrzuciłam Kartę, na którą przy odrobinie szczęścia można było coś kupić. :o Przypomniałam sobie: tetrowe pieluchy i jakieś kaftaniczki. Strasznie się cieszyłam, jak dostałam pampersy z "darów". Były zostawiane na specjalne okazje. :D Ale to były szczęśliwe lata... Mam jakiś sentyment.

No to spotkało Cię szczęście zaliczyć dwie epoki. Co tam - dwie ery noworodkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ori czekam na fotki ogrodowe, mam nadzieję że i Zosia się gdzieś pojawi :)

Widzę że praca ogordowa wre a maluch korzysta ze śweirzego powietrza :)

Co do piaskownicy to jakaś kupka piasku do zabawy powinna być, moja młodsza do dzisiaj uwielbia zabawy w piasku i cieszy się z dużej piaskownicy ( pozostałośći piasku po budowie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm chciałam położyć Zosiaka wśród kwiatków i zrobić zdjęcie, ale tych ostatnich nadal brak, choć zaczątki kiełków są :)

Postaram się na dniach wkleić fotki bo na razie szalejemy w ogródku sadząc żywopłot i krzaczki spożywcze - równocześnie.taszcząc za soba taczkę i wózek. Toteż po południu żadna juz kończyna nie działa. Na dniach ma przyjść pan do pomocy - światełko w tunelu...

Co do piaseczku - masz rację :lol: :lol: Staszyzna plemienna ma wyznaczyć miejsce- oby jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...