Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj Natka jak by mozna o Forum zapomnieć?! Hę? Natomiast co dosłąwy i chwały - umiem tylko to co widać z lekka opisać , a światowe pisanie to z głowy pochodzi.

W każdym razie powysyłałam i czekam na odpowiedzi np "Przykro nam - pani propozycja nie mieści się w profilu naszego wydawnictwa..." :-? :D

Ale zapukałam do Muratora może kilka dzienników by chcieli wydać i złączyć do czasopisma?

I tak co z głowy to z myśli - czas pomyśleć o nauce jazdy na nartach :)

No pożartowaliśmy, pośmialiśmy się i czas do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori

 

Paweł też plaska :lol: I to od dawna :lol: :lol: :lol: :lol:

Przedwczoraj pierwszy raz sam usiadł i spodobało mu się :lol: Teraz siedzi gdzie popadnie, patrzy mi w oczy i się szczerzy marszcząc nocha :lol:

Próbował też sie podciągnąć z siadu przy kominku - chwytając się płyty, ale pacnęło się chłopinie na siedzisko w pieluszce :lol:

 

Tylko brutal niemiłosiernie ciągnie za włosy :roll:

A dziś (dzień dziecka mu się trafił i wzięłam go do łóżka przed 6) obudził swojego tatusia wsadzajac mu paluszki do nosa i szukając tam czegoś :lol: :lol:

 

Właśnie mi się zdjęcia otworzyły - ale Zosia jest duża i śliczna!!!!!!!

I jakie ma żabociki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wielki buziak dla malutkiej!

A całej reszcie powrotu do zdrowia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci chyba nie mają wyobraźni :o :roll:

Teraz sobie przypomniałam że u mojej koleżnaki też był podobny problem :-?

A ja jak widzę dzieciaki które mają szczebelki pod paszkami to odrazu czarno to widzę :-? Może dlatego że moje dziewczyny miały szaleńce pomysły :wink: :)

Widać że dziewczyna zna się na rzeczy i wie co w domu jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ma już łóżeczko opuszczone maksymalnie. Ale on jeszcze nie wstaje, tylko wspina się na kolanka podpierając łapkami.

 

Gorzej ma mamunia z kładzeniem bąka do łóżka i tatuś z cmokaniem w czółko na dobranoc, bo się trzeba mocno pochylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...