Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Ci ori za ten cudowny, ostatni post :lol: :lol: :lol: :lol:

Niechże Cie uściskam, towarzyszko niedoli :wink:

 

Jakie to pokrzepiające - wiedzieć, że nie tylko ja mam w życiu przechlapane :wink: :wink: :wink:

 

Pafcio chyba przeczytał ten sam scenariusz co Zosiaczek, opuścił jedynie ten fragment o samodzielnym staniu na nóżkach (choć już 2 razy próbował :o ), zadawala się klęczeniem na kolankach :lol:

 

Sypia w dzień równie długo - szkoda życia na pierdoły! :lol: :lol:

Ale je tak jak córcia Twojej koleżanki :roll:

 

Buziaki dla Was obu - nie daj się! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

No co wy - dziewczyny!! To by było banalne - emigrować.Choć pomysł godny rozważenia.

Na razie jedziemy pokazać dzieciom (z okazji lada moment okrągłej rocznicy ślubu )gdzie się rodzice poznali. Było to w Dehli :lol:

Pierwotnie mieliśmy zrobić dużą imprezę , ale może jak nam stuknie 50-lecie to pomyślimy...albo z drugiej strony jest tyle miejsc gdzie się mogliśmy poznać .Warto by je zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alabama :) to bardzo trudne nie być optymistą. Wymaga hartu ducha i silnych nerwów. Nie mam do tego głowy ani sił. Codziennie widac tyle uroczych scenek, zachowań, pomysłów ludzi - tylko patrzeć i się delektować ...

Jestem pewna ze dołączysz do nieuleczalnych optymistów - pierwszy krok zrobiony jesteś na tym forum ! A budować się daje jedynie w lekkim optymistycznym amoku . Trzymaj się ciepło E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori

Tylko pozazdrościć podróży :lol:

Wspaniałej wyprawy zatem, ale do lata wrócicie? :wink: Bo wiesz, tak pod koniec lipca to ja oczekuję na maila od Ciebie :wink:

 

A jeśli skorzystacie w tym roku z kontaktu ode mnie, to też daj znać jak wyszło.

 

Buziaki!

A dla Zośka podwójne! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spałam w hotelu 5* :) Znajomych brak. Jedziemy sami, bez biura ani innych podrażajacych elementów. Robimy ustępstwo na rzecz Zośka- nie będziemy jeździć autobusami,a z uwagi na starszaki wybraliśmy znane turystyczne trasy.

Wiem rozsądni ludzie a) nadwyzki wpłacają na kredyt, b) nie jeżdżą do Azji, c) i nie ciągną z sobą dzieci...

Ale tak sie cieszę na indyjską wyprawę - jakbym znowu dom planowała i budowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...