Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D07 dziennika Ori_noko


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 689
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dla chcącego....

Gdyby nie brak prądu nie zamówiłabyś drewna do kominka. Dobrze rozumuję? :wink:

Odpowiedź brzmi-teściem.

A swoją drogą zmusić człowieka do myślenia o tak zerowej porze (00:55) trzeba potrafić, a ty potrafisz :lol: . Świetna opowiastka- opiska (chyba przestałam myśleć- idę się zregenerować).

Pozdrawiam,

Alis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

Przepraszam Ori-Noko że w Twoich komentarzach, ja tu tylko na chwilę.Jesteśmy już w domu- nasz 3 brzdąc ma na imię Mateusz, urodził się 21.maja , z waga 3150 i miara 53 cm. wydaje nam sie najdrobniejszym dzieckiem swiata, bo poprzednie dzieciny wazyły grubo ponad 3500g. Jesteśmy w domu, cali i zdrowi. Ja tez dochodze do formy i co dziwne, kazda kolejna cesarka goi sie na mnie znacznie szybciej.Urodzilismy, odsapniemy i bierzemy sie za realizacje marzeń- budowa!- mam nadzieje że pójdzie jakby była czwartą cesarką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziekuję- tym bardziej że hormony mną jeszcze chwieją i przy kazdej okazji wzruszam się potęznie.Teraz oczywiście też, tym bardziej że czytam takie miłe słowa.Pozdarwiam Was i zycze miłego dnia dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori_noko

Nie trać wiary i energii.

Bank to tylko bank i nic więcej. Twardych wymagań się nie ominie ale to przynajmniej nie majster, który spie...li robotę a i tak weźmie za to grubą kasę.

 

Cały czas trzymam kciuki! :lol:

 

Dzieciątka w łóżku więc przynajmniej wiadomo, ze się nie rozpełzną w nieznanych kierunkach. To tez dobra wiadomość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzba o biało-różowo-zielonych liściach. Najefektowniejsze kolorystycznie liście, znajdują się na młodych pędach. Poza pokrojem najefektowniejsze są kwiatostany tworzące malownicze bazie. Wierzba jest mało wymagająca, rośnie na prawie każdej glebie, ale potrzebuje jasnego, słonecznego stanowiska. - to ze strony o Hakuro. Dla mnie jest śliczna Deliktane barwy wręcz pastelowe i te różowe odrosty wiosenne- CUDO. tTrzeba ją ciąc bo inaczej tych różowości nie bedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...