Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

sypialnia


amator33

Recommended Posts

mam dylemat co do koloru mebli w sypialni, chciałam z malma łozko 160x200, 2 szafki nocne, komode i szafe pax

podłoga to dab bielony, a drzwi wenge

kolor scian szary złamany bezem

czy strzelić samobója i dać czarnobrazowe i scierac kurz non stop

czy dab bejcowany na biało ale nie ma takiego koloru obudowy szafy

czy białe ?ale to trzeci kolor drewna?

jak dam białe i dąb bejcowany to drzwi nie będą pasować do niczego.

Edytowane przez amator33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja wybrałam ten sam zestaw dla siebie i właściwie nie wyobrażam sobie innego koloru niż "czarnobrązowy", tamten jaśniejszy brąz nie wygląda za fajnie wg mnie...i też będę miała beżowo-szare ściany (hm - co za zbieg okoliczności;) ). Przy białych meblach właśnie jest potem trudno z drzwiami, bo pasują pewnie ciemne do przedpokoju a do mebli w pokoju już w ogóle. W obecnym wynajmowanym mieszkaniu mam zupełnie czarne meble i nie ma jakiejś masakry z kurzem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 8 months później...
A w takich kolorach jak to, co z poprostulozka.com/pl/lozka-tapicerowane/16-lazora.html ? Fajnie by pasowało i do jasnego parkietu, i drzwi, i do ścian, z resztą Aranżacja na tych zdjęciach jest w ten deseń jak mi się zdaje. Planuje kupno łózka ecri tylko inny model. Spałam na podobnym u znajomych i muszę powiedzieć, że śpi się bosko, Mówią, że czyści się bardzo łatwo, cytując słowa znajomych„ ot przetrzeć co jakiś czas tapicerkę jak się ściera kurze i cała robota” :lol2:. To wygląda na wyjątkowo solidne, a jak mają w magazynie to i taniej dostaniesz, warto sprawdzić:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciemne meble i faktycznie kurzy się paskudnie.

Kwestia wygody zatem.

Jeżeli dasz coś bardzo jasnego na jasną podłogę to proponuję to wszystko potem dokolorować jakimiś dodatkami, które połączą całość i dodadzą nastroju.

DSC_2587 (640x424).jpg

Ja dodatkami rozweseliłam sypialnię - na toaletce postawiłam szkatułkę z namalowanym flamingiem i wymalowałam sobie kapę w ten sam deseń.

W stopce adres int. mojej pracowni, może coś Cię zainspiruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A ja z kolei mam białe i obawiałem się, że będzie się to szybko brudzić, poszarzeje czy coś… no ale narzeczona uparła się na sypialnię w „czystych” jak to mówi kolorach i nie dała sobie przetłumaczyć. Znalazła jakąś promocję (tak to nazwijmy, bo dla mnie 2800 to nadal było trochę sporo :| ) w tym sklepie o którym piszesz Emilia, tylko pojechaliśmy do samego producenta czyli siedziby A.R.M. . Za tyle kasy łóżka przez Internet bym nie kupił, o nie. Na miejscu trochę złagodniałem, bo to co pokazywała na zdjęciu w realu okazało się znacznie ciekawsze, a i wykonanie nie pozostawiało wątpliwości, konkretna robota. Doradzał nam sam właściciel, doceniam takie podejście do klienta i kupiliśmy. Stoi od miesiąca i mówiąc szczerze wychodzić nam się nie chce z niego… Serio takie wygodne ;-) A tą całą eko skórę czyści się bardzo prosto szmatką, nawet ja czasem to robię :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...