Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

Świetnie, ze wróciłaś!!! I to w jakim stylu:jawdrop: Cegła jest boska!!! A w połączeniu z drewnem to ideał:) U siebie tez planuję, więc napisz co, skąd i jak?

 

Ach, no i Staśka uściskaj. Niech się nie wygłupia i wraca do zdrowia;) :hug:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak się nie mylę, to chyba tak. Ja jak zobaczyłam tą cegłę w kartoniku (a przyznam, że kupowałam tylko na podstawie zdjęć Pysiaczka) to się wystraszyłam, bo niektóre cegiełki były prawie kremowe. Całość komponuje się ślicznie!

 

Zamówiłam cegłę naturalną, skalną i jasną i właśnie ta różnorodność płytek w skalnej jest urzekająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, Nemi, Agalind - witajcie znów. Dzięki serdeczne! Od forum faktycznie ciężko się uwolnić, bo bardzo wciąga. Czasem negatywnie, jak było u mnie.

Agalind, cegła od tego samego pana co Pysiaczek ma. Elikamino Dom z allegro

 

 

Hurra Hurra... to ja też mam już tę cegiełkę:):):) Niestety moja jeszcze w kartonach.. Ja tę cegłę nazywam 'PYSIACZKOWĄ'... ale się cieszę, bo coraz bardziej mi się podoba:)

 

Aniu , witam się ponownie u Ciebie.. I duużo zdrówka dla Stasia!

A kaltka schodowa wyszła- rewelacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się i ja!!! Twojego wątku nie znałam, fajnie, że powróciłaś, będzie więcej pięknych domów do podziwiania.

pozwolisz, że przycupnę w kącie i będę podglądać ?

 

powtórzę za dziewczynami, Pysiaczkowa, ceglana ściana :jawdrop: i jeszcze ta galeria, nawet w wersji mini robi wrażenie :yes:

sama taką planuję coś koło 2020 r ;)

 

tymczasem pozdrawiam i zapowiadam: na bank tu wrócę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu fajnie ,że wróciłaś , ściskam mocno i gratuluję pięknej klatki schodowej , wszystko wygląda pięknie :D . Czekam na dalszą fotorelację . Jest jeden plus przy nowych galeriach - powrotach : nie trzeba przeglądać tysiąca stron by popatrzeć na piękny dom :) , a Twój do nich należy :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny szkoda, że elkamino nie odpala mi jakieś prowizji za sygnowanie cegiełki :lol2:

 

A tak na poważnie to strasznie się cieszę, że tyle osób ją wybrało, bo to znaczy, że jest naprawdę super i naprawdę się podoba :D

Ja swoja ścianę kocham!

 

Musisz im pokazać posty na FM, może coś odpalą za reklamę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Martuś, Anagat, Editg (po raz pierwszy:)), Duluni :hug: i Pepe (też pierwszy raz)

Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Pewnie na wyrost, bo wiecie jaka jestem;)

Ja poszłam sobie pokazać klatkę schodową na wątek o inspiracjach ścian klatek schodowych i spotkałam się ze słowami tak zwanej obecnie "konstruktywnej krytyki". A że obrazki, które powiesiłam mają dwie różne ramy i co ja przez to chciałam osiągnąć. Tralki nie pasują, bo są toczone, a schody nowoczesne. Już nie mówiąc o lampkach oświetlających schody, które też do niczego nie pasują (tu sprawdziły się moje rozterki względem tychże lampek). Przy okazji dowiedziałam się, że jestem niekulturalna (broniąc swoich racji).

Cóż, wiem, że każdy z nas chce być chwalony, bo to miło. Krytyka boli. Tylko czemu ostatnio zrobiła się moda na tą "konstruktywną krytykę", zwykle jak już coś jest zrobione i raczej nie zamierza się tego zmieniać? "Dobrą radę" to tylko za odpowiednią gotówkę można otrzymać (a i nie zawsze). Do krytykowania "po" to całe stado potrafi się zebrać.

Jakoś będę się upierać przy swoim, bo dużo samodzielnej pracy włożyliśmy w tą klatkę, a któż nie powie o swoim dziecku, że jest najpiękniejsze na świecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa BZDURA..

Anka, Ty po przerwie , mialas byc odstresowana i nieprzejmujaca sie.

Kazdy ma inny gust. Jak czytam dzienniki budow, to sie zastanawiam, jak ludzie moga TAK mieszkac na wlasne zyczenie.. ale sie nie wypowiadam, bo im sie podoba, a nie ja tam mieszkam.

 

Twoje schody od poczatku mi sie podobaly.. Te biale traleczki.. marzenie .. Ceigielka jest boska.. a ramki? Mnie sie bardzo podobaja. Zdjecie juz skradlam ku wlasnej inspiracji (bo pewnie za 2 tygodnie juz bede musiala sie przez 200 stronTwojego wateku przekopywac):):)Po co sluchasz ludzi, ktorzy prawdopodobnie jedyne co potrafia, to isc do jednego salonu meblowego i kupic wszystko w KOMPLECIE????

 

 

Idę sobie poczytać Twój blog.. bo jeszcze tam mnie nie widzieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nie wiem co się stało z Twoim watkiem, bo nie byłam na bierząco, ale... ściana bardzo mi się podoba! Kiedyś też taką będę miała;) tylko białą.

A i o bloga zachaczyłam;)

Też w marzeniach mam nowy dom, całkiem inny jesli chodzi o zagospodarownie przestrzeni, ale w klimacie podobnym......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...