Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ojojoj, za wszystko serdecznie dziękuję.

Ja nieco zabiegana, utknęłam również na innym forum.

 

Martuś. Roczek bardzo się udał... Nerwów było dużo, ale nawet było fajnie. Poniżej naoczny dowód na udaną imprezkę.

Wrzucam zdjęcia na krótko, z wiadomych powodów. Miałam potężne obiekcje, żeby podejść i poprosić o zdjęcie, więc też nie będę naruszać nazbyt prywatności :)

 

Na imprezie urodzinowej...

fot 059.jpg

 

 

 

A tu dzień wcześniej, dokładnie w dzień urodzin.

 

 

W komplecie

 

 

Za życzenia imieninowe pięknie dziękuję!!!

 

Ewelino, znam ten domek ze zdjęć, gdzieś mi się przewinął. Czy możesz wrzucić więcej? Może być u mnie. Jak się mieszka?

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, imieninowo życzę samych słodkich chwil!

 

http://media1.kawaiifoods.com/2011/12/Shoe-cookies.jpeg

 

O, i na zdjęcia przystojniaka się załapałam :lol2:

To już rok minął?

Super z Was rodzinka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka się super, za nic bym się nie zamieniła, normalnie czyję sie jakbym była cały czas na wakacjach.

 

[ATTACH=CONFIG]127677[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]127678[/ATTACH]

 

W poniedziałek będzie więcej.

Widzę ten sam problem co u mnie :) Brak suszarni... Mnie to akurat bardzo denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu widziałam zdjęcia :) Staś mały słodki przystojniak! i to łobuzerskie spojrzenie.... :) zięć jak malowany :) :) :)

bardzo ładna z was rodzinka- zdjęcie w trójkę urocze!

 

Przytulam cię mocno mocno bo czytałam u mnie, że jakieś mury nad tobą...

Kochana i u mnie ostatnie dni nie należały do udanych...

Dziś impreza urodzinowa Tosi-na dworze i co czarno się robi, będzie lało.... superrrrr :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Staś jaki przystojniak...jak ten czas leci!!!! Również pamiętam go malutkiego, a tutaj już jaki kawaler!!!

Aniu...przyjmij jeszcze moje spóźnione życzenia imieninowe...Wszystkiego najpiękniejszego Ci życzę:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ale Tosia ma jutro urodzinki, prawda? Dziękuję serdecznie za te komplementy dla Stasia. Ładna dzidzia z niego może jest, ale jaka niedobra... Takiego zięcia Ci nie życzę ;)

 

Beatko, bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję, zarówno za komplementa, jak i życzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, od dawna Was podczytuje, podglądam... Inspiracje Wy Moje:)!

Wreszcie odwazyłam sie napisać. Jestem totalnie zielona w pisaniu na tym forum wiec wszelkie porady mile widziane:). Załozyłam mini dziennik budowy, po czym uświadomiłam sobie że na takowy, to chyba juz ociupinkę za późno( dłubiemy teraz w elektryce), bo nie mam czasu opisywac od początku-poczateczku jak to z nami było.

Chlopa mam zagramanicą, próbuje sama jakoś ogarnąć te budowę, ale raczej średnio wychodzi mi to przy ogromie obowiązków- tymbardziej Was podziwiam:).

Jeśli możecie, zerknijcie do mojego a'la dziennika, jakieś wizualki kuchni tam wmontowałam- może bedziecie mi mogły doradzić, bo ja juz głupieje i sama nic nie wiem:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, od dawna Was podczytuje, podglądam... Inspiracje Wy Moje:)!

Wreszcie odwazyłam sie napisać. Jestem totalnie zielona w pisaniu na tym forum wiec wszelkie porady mile widziane:). Załozyłam mini dziennik budowy, po czym uświadomiłam sobie że na takowy, to chyba juz ociupinkę za późno( dłubiemy teraz w elektryce), bo nie mam czasu opisywac od początku-poczateczku jak to z nami było.

Chlopa mam zagramanicą, próbuje sama jakoś ogarnąć te budowę, ale raczej średnio wychodzi mi to przy ogromie obowiązków- tymbardziej Was podziwiam:).

Jeśli możecie, zerknijcie do mojego a'la dziennika, jakieś wizualki kuchni tam wmontowałam- może bedziecie mi mogły doradzić, bo ja juz głupieje i sama nic nie wiem:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj PatysioSasa (trudny nick ;) ). W sumie piszesz w liczbie mnogiej, więc pewnie nie tylko do mnie, ale do wszystkich odwiedzających mnie forumek :) Bardzo mi miło, że dotarłaś do mnie i miło słyszeć takie pochlebne rzeczy :) W kwestiach technicznych, na ile umiem, postaram się pomóc. Dotarłam do Twojego dziennika, bo niewiele postów naskrobałaś, więc było łatwo :) Fajnie jak wstawisz link do swojego dziennika w stopce. Napiszę potem u Ciebie jak.

Mnie jest trudno doradzać, bo zemnie projektant jak z przysłowiowej koziej d... trąbka. Ale postaram się zaglądać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...