Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu,

Zajrzyj i zapytaj TUTAJ :).

Już zapytałam o Twój wieszak - nie ma problemu, bo jest prosty do wykonania :). Trzeba tylko podać wymiary i inne szczegóły (np. kolor) :). Może cena też Cię miło zaskoczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes: Tak Aniu - pytałam osobiście i wysłałam link do Twojego wieszaka.

Finalizuję w tym sklepie zakup literek i właśnie mailowałam z Panią Izabelą, więc zapytałam "przy okazji" o Twój wieszak :).

Cena będzie uzależniona od wymiaru jaki będziesz chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co Aniu :).

Zapytać zawsze można, bo to nie zobowiązuje :). Może akurat cena będzie w porządku :). Literki są w cenach przyjaznych :).

W mailu posługiwałam się tym linkiem:

http://www.we-dwoje.pl/wieszaki;od;laskowscy;design,artykul,22918.html?foto_id=31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

wieniec śliczny - ja tez planowałam w tym roku, ale jakoś nie wyszło...

 

przeczytałam u ciebie, że Dekoria niefajna jest... nigdy nie miałam styczności, choć oglądałam pare razy ich strone. Miałam chęc kupic u nich zamienne obicie na Ektorpa ikeowego... ale jak mówisz, że tak się w praniu zbiega to może bez sensu pomysł? Co prawda ikeowe obicie na podnóżek tez mi sie masakrycznie zbiegło, ale jednak podnóżek to nie kanapa - mozna przeboleć kupno nowego pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilciu, dziękuję. Ja robiłam go w połowie adwentu. Późno...

Co do Dekorii, na temat pokryć na kanapy nie mogę się wypowiedzieć, bo nie zamawiałam. Jednak zasłony i rolety nadają się na szmaty do podłogi, na nic więcej. Materiał kompletnie nie nadaje się na tego typu wyroby. Po praniu wygląda jak krowie z gardła, ciężko się prasuje, ponieważ materiał jest 30% poliester, 70% bawełny, ale nie nić mieszana, tylko wątek z innej nici, osnowa z innej. Rolety są bardzo niestarannie uszyte. Po wyprasowaniu zasłony się zwijają, brakuje listwy usztywniającej na górze zasłony, tam gdzie przelotki i materiał się "łamie". Zasłony zostały uszyte za krótkie a po praniu dodatkowo się skurczyły. Odwinęłam już listwę, ale niestety po kolejnym praniu, ubyło następnych centymetrów. Mogłabym tak jeszcze długo. Generalnie jestem na NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, to rzeczywiście nieciekawie... a rolety tez bede potrzebowała - muszę poszukać gdzie indziej w takim razie... Materiały na pokrowce są z tych samych tkanin, więc pewnie zachowują się podobnie. Chyba, że nie każda tkanina ma taki skład - może sa 100% bawełny któreś, to byłoby inaczej. W kazdym razie dzięki - będe to miała na uwadze. Szkoda, że Ikea ma tak mały wybór pokrowców - szczególnie jesli chodzi o 3-os ektorpa rozkładanego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja z zapytaniem...

... w temacie malowania klatki schodowej. Mieliscie jakis sposob na pomalowanie wysokich scian i sufitu nad schodami? Nie wiem, jak sie za to wziac... Drabina? Podest? Tak zeby bylo w miare bezpiecznie :) doradzisz cos? Albo ktoras z dziewczyn, ktore do Ciebie zagladaja.

Za pomoc z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam!!!

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko, u nas klatka schodowa była malowana wałkiem zatkniętym na takiej specjalnej, teleskopowej przedłużce (pewnie jest dokupienia w hipermarketach budowlanych). Wyciągnięta na całą długość + mąż ponad 180cm wzrostu i daliśmy radę. Do tego jeszcze wałek do narożników. Gorzej było z kładzeniem płytek-cegiełek, bo tu były: mąż + wysuwana drabina + palety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cudowny, pełen miłości czas Świąt, niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

 

http://img856.imageshack.us/img856/2396/defaultbq.jpg

 

Beata z rodziną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko,

 

Mikołaja bogatego,

śniegu bielutkiego,

choinki pachnącej

i gwiazdki błyszczącej.

Minimum stresu,

maksimum miłości

oraz tyle radości ile ryba ma kości!

 

Wszystkiego najlepszego na święta i nie tylko!

życzy nemi

 

http://img843.imageshack.us/img843/7875/merrychristmasfromblogg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img502.imageshack.us/img502/2761/33399091.jpg

 

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze

Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę

Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni

Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei

By spełniło się choć jedno z twoich marzeń

Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

 

Antosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...