Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

We wtorek dojechała do mnie bardzo wyczekiwana przesyłka. Ze względu na to, że znów zostałam słomianą wdową, montaż był dopiero wczoraj wieczorem. Jednak z efektów jestem szalenie zadowolona i nie żałuję pieniążków. Jedynie czego żałuję, to tego, że do Pani Joasi nie zwróciłam się wcześniej. Pani Joasia, znana również na forum jako AsiaMariusz uszyła dla mnie rolety. Może nawet nie tyle dla mnie, co dla męża, bo to jego "gabinet".

Pokoju nigdy nie pokazywałam, bo nie bardzo jest co. Ot, chłopski pokój.

Rolety rzecz bardziej babska, więc pokazuję. Wykonane niesamowicie starannie. Tkaninę kupowałam sama, w LM, mechanizmy i praca - Pani Joasia.

100_6547.JPG

 

 

100_6548.JPG

 

100_6549.JPG

 

Cóż, gdy teraz popatrzę na rolety Pani Joasi i to, co szyła Dekoria, mam wrażenie, że w oknach w salonie wiszą krzywe i zużyte prześcieradła. Wymiana tego, to będzie następny etap!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Roletki są dwie. Bardzo mnie cieszą - są takie równiutkie. Materiał raczej z tych przyzwoitych, za 29zł/mb.

 

Martuś, coś tam kombinuję, ale małymi krokami do przodu. Niebawem powinien dotrzeć do mnie zamówiony wieszak - podróbka, wykonany ze sklejki oraz literka "M" do pokoju gościnno-Magdowego. Pokój myślę, że niebawem pokażę, ale zawsze coś wychodzi w trakcie roboty a nie ma kiedy skończyć. Pokój teraz będzie bardziej gościnny. Dziecku pewnie będzie służył za jakieś 5 lat.

Potrzebuję kupić szafę i bardzo chciałabym zmienić dekorację okienną w salonie. Ale to wszystko trzeba robić na raty, wiadomo - kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

 

 

Cóż, gdy teraz popatrzę na rolety Pani Joasi i to, co szyła Dekoria, mam wrażenie, że w oknach w salonie wiszą krzywe i zużyte prześcieradła. Wymiana tego, to będzie następny etap!

 

kurcze mam to samo z moją roletą w kuchni, wygląda jak szmata z prześcieradła wytartego, do tego z jednej strony krzywa. Mam tkaninę i chciałabym uszyć coś nowego, droga jest pani, która szyła Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żono M - witam!

Pani Joasia nie jest bardzo droga. Powiem tak - porównałam sobie koszt uszycia rolety z mechanizmem łańcuszkowym (przy czym nie wiem czy to dokładnie ten sam, bo ja mam z wypinanymi sznurkami) w Dekorii i u Pani Joasi. Jako tkaninę porównawczą wzięłam tą szmatę, którą mam obecnie w salonie - więc bez porównania. Wrzuciłam te same wymiary rolet i wyszło mi, że Pani Joasia wzięła trochę ponad 100zł więcej za roletę.

Jakość jest nie do porównania.

 

Najlepiej zapytać na maila. WYmierzyć wnękę i Pani Joasia wyceni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace idą bardzo powoli, jednak to co jest fajnego, to pokazuję... Jak doczekam się szafy, to i może zdjęcia całości będą :)

 

Wieszak robiony na zamówienie wg wzoru

100_6557.JPG

 

100_6558.JPG

 

Widać ukończoną boazerię w towarzystwie kraciastej tapety

100_6559.JPG

 

Literka dla małej damy

100_6560.JPG

 

100_6561.JPG

 

Razem

100_6562.JPG

100_6557.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...