Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Pewnie troszkę na wyrost, ale fajnie jest usłyszeć pochlebne zdania ;)

 

Aneczko, nasza ty forumowa Naczelna Marudo ;), nic nie jest na wyrost! Pokój przepiękny, naprawdę zachwyca. Pięknie wszystko dobrałaś, rzadko kiedy spotyka się takie ładne, nieprzesłodzone pokoje dziecięce.

 

Kochana, trzymaj się! Będzie doooobrze! Wiem, że jest Ci ciężko, ale dasz radę! Ja, kiedy już mi się wydaje, że nie wytrzymam, nie mogę już, powtarzam sobie swoją ulubioną mantrę: "wszystko w życiu przemija, nawet najdłuższa żmija" ;). A jak i to nie poprawia mi nastroju, to staram się w najgorszej choćby sytuacji znaleźć choć jeden pozytywny promyk - czasem to takie wymyślanie na siłę, ale naprawdę pomaga. Ostatnio zastanawiałam się, co też dobrego może być w tej podłej, długiej i mroźnej zimie. No i mam - w zimie nie robią mi się piegi i przebarwienia. Super ekstra się cieszę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Pewnie troszkę na wyrost, ale fajnie jest usłyszeć pochlebne zdania ;)

 

Aniu miłe słowa wcale nie na wyrost! Naprawdę szalenie podoba mi się pokoik Madzi :yes: Aż zgłupiałam i już sama nie wiem co chciałam wymodzić u swojej Małej ;) Ty od początku miałaś sprecyzowany plan, a ja się troszkę motam niestety :oops:

 

Piękny, nieprzesłodzony pokoik:wiggle:I fajnie, że dodałaś kolor czerwony, zamiast wszędobylskiego u dziewczynek różu. Tapeta prezentuje się bossko:eek:

 

Dokładnie zgadzam się z Agą :yes: Ja jakoś nie potrafiłam się oprzeć i niestety róż się u nas pojawi. Wydawał mi się oczywisty a jak widać są inne rozwiązania czego pokój Twojej Malutkiej jest doskonałym przykładem :yes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania pokoik wyszedł super:wiggle::wiggle::wiggle: naprawdę piękny , jestem pod wrażeniem tych wszystkich cudów, które z Mamą Wyczarowałyście:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

co do Łukaszka , jak już chodził to sobie siedział w łazience - dawałam mu coś do zabawy i się bawił a ja pod prysznicem;) do dziś zresztą tak jest, że jak jestem w łazience to czasem "wpada";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk , puk... Jak się miewasz?

 

A co z Yoką???? Macie jakieś wieści????????

 

Ja się mam dobrze. O Ani nie mam wieści, ale może coś wyciągnę :)

 

Aniu, pokoik jest śliczny :) Bardzo mi się podoba WSZYSTKO :)

 

Mam pytanie. Czy pamiętasz jak nazywają się Twoje dechy w górnej łazience? :rolleyes:

 

Nelciu Kochana. Nie mam pojęcia co to było - jakieś chyba nołnejmy. To są gotowe deski, u mnie dąb, i są na dziale z podłogami np. w LM.

 

Ania pokoik wyszedł super:wiggle::wiggle::wiggle: naprawdę piękny , jestem pod wrażeniem tych wszystkich cudów, które z Mamą Wyczarowałyście:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

co do Łukaszka , jak już chodził to sobie siedział w łazience - dawałam mu coś do zabawy i się bawił a ja pod prysznicem;) do dziś zresztą tak jest, że jak jestem w łazience to czasem "wpada";)

 

Anetko, dziękuję!

U mnie nie da się Stanisława zostawić w łazience, bo 1. szafka pod umywalką idzie w ruch :) 2. rozwija rolkę papieru toaletowego, robi "BAM" wrzucając do toalety i za każdym razem chce spuszczać wodę :rolleyes:

 

Coś długo i jedna i druga Ania się nie odzywają... :rolleyes:

 

Czyżby kciuki zaciskać???????

 

Ja mam termin na 6.04, co nie znaczy, że urodzę w terminie. Ania Yoka już po terminie. Na razie nie zamierzam się rozpakowywać, no bo na święta nie mogę ;) Ale kto wie, kto wie... Jakby co, to na pewno napiszę eska do forumowej ciotki chrzestnej - Nelci :)

Wczoraj się nie odzywałam, bo przestałam dostawać powiadomienia z FM, więc myślałam, ze nikt nie pisze...

 

W sprawie Ani-yokasi to tak jak napisałam u Ilonki - prawdopodobnie jutro będzie rodzić i odezwie się jak wróci z synkiem do domku :)

 

Hmmm, dziwnie to brzmi. Mam nadzieję, że nie cc, tylko dała znać, że COŚ się dzieje.

 

Aniu, najlepszego:hug: http://www.netanimations.net/Moving-animated-Easter-eggs.gif

A dziękuję za pierwsze życzenia!

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,

przykrył jajka i koszyki

a kurczaczkom zmarzły nóżki,

więc się tulą do rzeżuszki,

lecz choć śnieg nam pada w święta

i pogoda taka wstrętna

my święconym się dzielimy

i radości wszem życzymy.

 

 

 

http://img713.imageshack.us/img713/1277/krolikwielkanocny.jpg

 

WESOŁYCH , SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img94.imageshack.us/img94/6457/3516f3ff85d605c20c58dac.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych:

Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,

Zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.

Pracy, która pomaga żyć.

Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać

i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

 

PS. Aniu Szczęśliwego rozwiązania !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, serdeczne gratulacje!!! Antosiu witaj !!! :)

 

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/6f20b682-205d-4734-9fdc-0ee9e8c2afd8_20091209051534_Normalshutterstock13820611.jpg

 

Aniu, ane, dziękuję za wspaniałą nowinę!

 

Teraz czekamy na Magdalenkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...