Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotkowych zmagań ciąg dalszy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pełnych spokoju i radości

Świąt Wielkanocnych,

dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie

optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość!

 

http://images62.fotosik.pl/891/169c83b50d2784bfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu!

Ile zmian!

Jak to miło po 40 dniach postu od komputera wejść na forum i doznać takich uczuć :)

Kochana, cudownie to wszystko wygląda. Naprawdę jest pięknie! I bardzo się cieszę, że TY SIĘ CIESZYSZ.

Oj, wiem, jak męczyła Cię ta wnęka na lodówkę. Ale teraz jest! Udało się!

 

Wiesz Aniu, my na ostatni moment zamówiliśmy Twoje fronty kuchenne. Paweł przywiózł je z Katowic. Niestety, nie mamy kompletu. Mają być. Czekamy z niecierpliwością. Mam nadzieję, że dorobią, bo jak nie to będzie niezła klapa.

 

Dziękuję Ci pięknie za prześliczną kartę na Święta i pamięć! Jesteś niesamowita!

Pozdrawiam całą rodzinkę i życzę wszystkiego dobrego na święta! http://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a080.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu hmmmm jesteś niemożliwa!!!!

cisza, cisza aż nagle BUM i to z jakim przytupem!

 

Odnowiony wiatrołap, kuchnia i salon- SUPER!

stół i krzesła bardzo mi się podobają, wszystkie dodatki także i ta walka o fronty :) ciesze się, że się udało i wreszcie ta wnęka cię nie męczy :)

 

Teraz odnośnie ogrodu- jest zachwycający! jestem jego fanką! przeszedł dużą metamorfozę, wszystko pięknie się prezentuje i rośnie.

Fajnie czytać, że tak cię to wszystko cieszy.

 

Zazdroszczę okrutnie tego domku gospodarczego.

 

Magdalena śliczna piękna królewna!!!!

 

Aaaa i prezent od taty bardzo nietuzinkowy-fajny pomysł :)

 

Ściskam Was mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniuM, placyk wokół studni MADE BY MAŁŻONEK. Z pompą są prezentem urodzinowym sprzed dwóch lat. Obrzeże w większości produkowałam sama. Nie jest to jakaś trudna sprawa. Mam jeszcze do roboty duuuuużo takiego obrzeża.

 

Martuś, uściski! W ogrodzie mam jedną pomyłkę. Kupowałam tulipany, wszystko miało być biel róż, fiolet a tu mi wylazły żółte. Reklamację chyba muszę złożyć!

W najbliższym czasie biorę się za sadzenie nowych roślinek, muszę też wysadzić... kartofle :)

 

Teraz sypialnia

 

Było

ania3ka2.jpg

 

Projekt W. Kelly (interiors.pl)

ania3ka1.jpg

 

Moje wypociny

DSCN7272.JPG

 

DSCN7273.JPG

 

DSCN7274.JPG

 

DSCN7276.JPG

 

Stolików nie zmieniłam na okrągłe, bo:

- szkoda mi starych

- stare są bardziej funkcjonalne,

- metamorfoza miała być low-cost

 

Lampy w bliższej lub dalszej przyszłości mam zamiar przemalować wg projektu na czarno, bo w tej wersji się gubią.

Tapeta zamiast w pasy w kratę. Zakochałam się w niej jak tylko ją pierwszy raz zobaczyłam.

Szare poduchy z Dekorii. Miałam stracha jak je zamawiałam, bo rolety z salonu wylądowały na śmietniku, ale muszę przyznać, że poduszki szyć umieją.

No i to już są wszystkie nasze zmiany.

W salonie przybyła nam również szafeczka z serii LEKSVIK uwieczniona na zdjęciach ze stołem. Jest już wycofana z produkcji, ale kupiłam ją od jakiejś pani. Paczka fabrycznie zapakowana. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy okazało się, że w paczce brakuje blatu. Kolejna walka, ale szafka jest cała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu, tak strasznie żałuję, że nie bierzemy z kabe, bo mam wszystko podane na tacy :(

Ojoj, oby wybrany przez nas kolor szarości wyglądał ładnie.

 

A czy mogłabyś jeszcze podać mi namiar na te boskie białe płyteczki na cokoliku? Wiem, że już mi kiedyś podawałaś, chyba w privie, ale nie mogę znaleźć. Sorki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Przyznam, że ten kolor vanilla muffin wydawał mi się na stronie producenta dużo ciemniejszy.

Miałabym do Ciebie jeszcze jedną prośbę, czy mogłabyś podzielić się opinią odnośnie użytkowania drzwi wewnętrznych? Również zastanawiamy się nad fiordami ale mam trochę obawy co do ich jakości, w sklepie wydawały mi się trochę liche:/

I jak się sprawdzają białe listwy przypodłogowe?

Z góry dziękują, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na same drzwi nie narzekam. Są ok. Wiadomo, paluszki maluchów widać, kurz też. Troszkę gorzej sprawują się ościeżnice. W dwóch, trzech sztukach w ten lub inny sposób puściły zamki. Trochę to też moja wina, bo ja nerwowa jestem i często trzaskam drzwiami.

Listwy sprawdzają się średnio. Ale u nas są za słabo pomalowane. Kurz siada bardzo. Na innych może po prostu tak nie widać, co nie znaczy, że go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...