Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My też zaczynamy dokładnie 31 maja :)

 

Alien robisz od razu przyłącze wody? W wodociągach nam powiedzieli, ze najlepiej zrobić, kiedy już będzie SSZ.

A z tego, co piszesz to podłączałeś się od razu do kanalizacji.....

Ja załatwiałąm wodę na początek budowy u sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i jesteśmy już bliscy podjęcia ostatecznej decyzji aby zakupić projekt i zrobić własne PARTY, nie mniej moja lepsza połowa chętnie by zobaczyła dom w naturze (ja już to mam za sobą jeden z Was buduje pod Krakowem i wdziałem już SSZ i powiem że wygląda super). Dlatego też chętnie byśmy podjechali do kogoś aby zobaczyć i podpytać to i owo :)

 

My jesteśmy spod Gdańska, chętnych do podzielenia się sowimi doświadczeniami proszę o kontakt przez forum :)

 

Z góry dzięki i życzę wszystkim powodzenia.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan "0" bliski końca - jutro pierwsze PARTY dla budowlańców - zagrycha i napoje chłodzące. Jak na razie pogoda dopisuje. Na zdjęciach widać postęp robót. Na zdjęciach "żona moja, serce moje".

IMG_1297-1.jpg IMG_1298-1.jpg IMG_1299-1.jpg IMG_1300-1.jpg IMG_1301-1.jpg

 

Gumol i jeszcze mam do Ciebie pytanie - w którym momencie budowy masz zamiar rozpocząć montaż rekuperacji?

Edytowane przez leon_za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon montaż rekuperacji na końcu jak będzie kiedyś kasa :) a tak na poważnie to już przed wylaniem stropu warto pomyśleć, gdzie zostawić przepusty, żeby później w nim niepotrzebnie nie kuć. Następnie po instalacji elektrycznej i wod-kan przed zalaniem jastrychu ułożę kanały płaskie w warstwie styropianu.

 

Ja co prawda fotek jeszcze nie mam, ale dziś zaczęli u mnie więźbę i już w połowie mam ułożone krokwie :) Postanowiłem też, że jednak szkoda tej przestrzeni garażu z boku budynku i zrobimy na nim mini balkonik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumol dzięki za informacje.

 

U mnie już po pierwszej imprezie.

 

Zdjęcie nr 1 - na głównym planie pierwszy stół w jadalni. Budowlańcy wprawę mają bo stół i krzesła "zbudowali" w niecałe 30 sek.

 

Zdjęcie na 2 - na środku bukiet z moich wyhodowanych chwastów. Przed imprezą bukiet był na samej górze, po imprezie opuścili go na sam dół.

IMG_1303-1.jpg IMG_1305-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumol, patrząc na kto skąd to do Ciebie mamy najbliżej. Czy jest szansa abyśmy mogli podjechać z żoną i zobaczyć Twoje Party ?? W nowym tygodniu idziemy do urzędu aby powiedzieli że projekt jest zgodny miejscowym planem. Nie spodziewam się odmowy, ale zawsze warto się upewnić ...

Pozdr.

 

Ps. Co do wykorzystania miejsca nad garażem mamy podobny pomysł co Wy, będzie miejsce na suszarkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadi,

 

Nie widzę wiekszego problemu, aczkolwiek dopiero od lipca jako, że czerwiec mam bardzo napięty sprawami zawodowymi i na budowie będę gościem.

 

Pietruch,

 

Śliczna podbitka, widzę że nie tylko ja zdecydowałem się na takie rozwiązanie :) W jakim kolorze będziecie mieli okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...