Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szanta ja w pierwszym domu miałem kominek Z PW i teraz planuje takie samo rozwiązanie. Jeśli ktoś lubi palić codziennie to jest to idealne rozwiązanie. Tak samo uważam jak wy, że ciepło od kominka jest "inne" niż gazowe. Drugi argument na korzyść drewna do kasa - średnio na sezon zużywałem około 10mp drewna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy ! Postanowiliśmy również zbudować Party :D

Podpatrujemy Wasze pomysły . Zazdrościmy Wam sukcesów , no cóż nie możemy ruszyć z naszą budową i dlatego ta zazdrość.

Mamy ogromną prośbę do Leona z Głogowa - czy jest taka możliwość zobaczyć Twoją budowę ?

Pozdrawiamy :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

na dniach rozpoczynamy budowę Party. Projekt - jest! Pozwolenie - jest! Chęci - są! Kasa - ...jak u Wszystkich ;) Ale damy radę!

 

Zaciekawił nas wpis Forumowiczki/Forumowicza o nicku OSIEK z Lubina. My też stawiamy domek w Osieku i również jesteśmy z Lubina. Czyżby pierwsza miejscowość w Polsce z dwoma Party?

 

Oglądaliśmy Party leona_za (pozdrowienia i podziękowania dla całej Rodzinki) i jesteśmy pod wrażeniem postępów. Utwierdziliśmy się również w przekonaniu, że Party to, to czego nam potrzeba ;)

 

Jeszcze raz WITAMY!

Paulina i Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

Czyżby pierwsza miejscowość w Polsce z dwoma Party?

 

Witam moich gości i jeszcze raz przepraszam że kawy nie podałem. Miałem również gości z Głogowa co chcą budować Party także Osiek to nie jedyna miejscowość :)

 

Do Państwa Osiek- oczywiście można zobaczyć postępy prac. Mój mail - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich Partowiczów!

My również śledzimy Wasze postępy i to od dawna... Nie zabieralismy głosu bo jesteśmy dopiero na samym początku drogi.

Co do projektu jesteśmy pewni! Bardzo chcielibyśmy zobaczyć Party na żywo, jeżeli jest mozliwość to jesteśmy z okolic trójmiasta ...kto buduje najbliżej?

 

P.S.

Wasze postępy sa imponujące i motywujące do działnia. Brawo! tylko zazdrościć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich Partowiczów!

My również śledzimy Wasze postępy i to od dawna... Nie zabieralismy głosu bo jesteśmy dopiero na samym początku drogi.

Co do projektu jesteśmy pewni! Bardzo chcielibyśmy zobaczyć Party na żywo, jeżeli jest mozliwość to jesteśmy z okolic trójmiasta ...kto buduje najbliżej?

 

P.S.

Wasze postępy sa imponujące i motywujące do działnia. Brawo! tylko zazdrościć!

 

Witamy i życzymy powodzenia

My budujemy pod Szczecinem jak coś zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leon za zaproszenie!

PiG Party masz rację, będziemy się budować w Osieku. Nasza działka wymaga większej uwagi ze względu na duuuużą warstwę humusu a i wody nam nie brakuje. Pierwsze próby budowy zmusiły nas do zatrudnienia geologa - dodatkowe koszty! Teraz stoimy w miejscu. :(

Może będziemy sąsiadami? My na Miedzianej.

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za miłe przyjęcie:)

aLien01..... Szczecin to troszke daleko ale kto wie moze bedzie po drodze :D

szanta.... Bytów mamy prawie pod nosem bo jesteśmy z Lęborka. My w ty roku raczej nie ruszymy bo musimy sprzedać mieszkanie a to obecnie nie jest latwe. Myślę, ze te fundamenty zamienisz w domek a wtedy wprosimy się na wizytę:yes:

 

Gumol /Leon/KasiaG77 i inni .....Mam nadzieję, ze po wybudowaniu Party jeszcze bedziecie tu zaglądać wasze rady sa bardzo cenne, moje zmiany sa identyczne jak Leona

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez deszczu i od razu widać postępy.

 

IMG_1398-1.jpg IMG_1400-1.jpg IMG_1401-1.jpg IMG_1402-1.jpg

 

Jak dobrze pójdzie to jutro kończą komin a od poniedziałku wchodzą dachowcy.

 

Przy okazji:

Wstępna wycena tynków maszynowych wewnętrznych z materiałem 13.000 - 14.000 zł.

 

Życzę wszystkim odpowiedniej pogody :)

Pozdrawiam kolejnych gości z Osieka - dzięki za komplet pędzli (pierwszy prezent jeszcze przed parapetówą :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...