Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Alien,

 

Nieżle pędzisz do przodu. Wjechałeś mi na ambicje filmami i też postanowiłem wstawić małe co nieco.

 

U mnie postępy mniejsze, choć jestem już dalej niż na filmie - łazienka i sypialnia obłożone wełną :)

 

Sorki za bajzel, ale robiąc samemu nie mam poki co czasu żeby ten syf ogarnąć. Choć już niebawem (może za miesiąc) po płytach się za to wezmę :)

 

Piętro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumol dosłownie czytasz w moich myślach bo właśnie miałam sobie przypomnieć co o tej łazience pisałeś mi wcześniej bo chce identycznie jak ty ją zrobić:) My obecnie dopiero zasypaliśmy piachem fundamenty i będziemy kłaść hudaulike więc ten filmik z partetu jest strzałem w 10 :) Jeżeli tylko będzie taka możliwośc bardzo bym chciała odwiedzić Was na budowie. Troszkę daleko do was z okolic Łodzi ale wasze Party jest praktycznie identyczne jak nasze będzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie dotyczące koloru okien - na jakie się zdecydowaliście do ciemnego / grafitowego dachu? Standard to chyba albo na klasycznie złoty dąb albo na nowocześnie szare / grafitowe. Złoty dąb ładnie rozświetla dom i pasuje do klasycznego wnętrza domu, natomiast szary idealnie pasuje do dachu, ale środek chyba powinien być zrobiony na nowocześnie. Jak uważacie? I może możecie polecić jakiegoś producenta? Do okien jeszcze kawał drogi, ale warto już teraz o tym pomyśleć:)

 

Leon_za z Głogowa czy możesz napisać z jakiej firmy Wy kupowaliście okna, bo pamiętam że macie ślicznie drzwi tarasowe i wszystkie okna + brama garażowa idealnie do siebie pasowały.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia,

 

Zapraszam :)

 

Szanta,

 

Póki co mam tylko drzwi zewnętrzne firmy Juwent (najcieplejsza wersja).

 

AK_Z

 

Firma okien/rolet/bramy Krispol - kolor Winchester, który jest mniej "sraczkowaty" od złotego dębu. Przynajmnije mi bardziej kolor pasuje.

Generalnie kolor drewna jest bardziej uniwersalny, bedzie pasował zarówno do nowoczesnego jak i tradycyjnego stylu. Ciemne okna też są ładne, ale ciężej zgrać do wnętrza. Tak naprawdę to kwestia indywidualna co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie dotyczące koloru okien - na jakie się zdecydowaliście do ciemnego / grafitowego dachu? Standard to chyba albo na klasycznie złoty dąb albo na nowocześnie szare / grafitowe. Złoty dąb ładnie rozświetla dom i pasuje do klasycznego wnętrza domu, natomiast szary idealnie pasuje do dachu, ale środek chyba powinien być zrobiony na nowocześnie. Jak uważacie? I może możecie polecić jakiegoś producenta? Do okien jeszcze kawał drogi, ale warto już teraz o tym pomyśleć:)

 

Leon_za z Głogowa czy możesz napisać z jakiej firmy Wy kupowaliście okna, bo pamiętam że macie ślicznie drzwi tarasowe i wszystkie okna + brama garażowa idealnie do siebie pasowały.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

 

Witaj AK_Z

 

My z małżowiną nawet nie braliśmy pod uwagę innych okien niż w kolorze ciemnoszarym obustronnym i właśnie takie mamy zainstalowane - firma Vet..x(nie wiem czy mogę reklamować)DSC_5237.jpgDSC_5238.jpgDSC_5247.jpgDSC_5258.jpg.

Bramę mamy Wiśn.....kiego w kolorze antracytowym.

 

Teraz, tak jak Szanta, zastanawiamy się nad wyborem drzwi wejściwowych zewnętrznych, bo wewnętrzne wykona i zainstaluje nam firma, która będzie robić meble kuchenne i schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Raport z budowy:

1. Zaczęliśmy kłaść płytki w dużej łazience.

2. Kotłownia prawie zrobiona. Na początku kwietnia wchodzi hydraulik

3. Jutro przyjeżdża komplet materiałów na elewację a od przyszłego tygodnia wchodzi ekipa

4. Zamówione parapety i barierka na schody

5. Jutro montują barierkę na balkonie

P1090587.JPG

P1090593.JPG

P1090604.JPG

P1090607.JPG

P1090608.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien zazdroszcze postepow! U mnie ostatnio wszystko idzie strasznie wolno. Dopiero w weekend mam zamiar zakladac folie i przykrecac regipsy. Poki co dokanczalem roboty ociepleniowe w srodku oraz zabudowywalem rury od wentylacji mechanicznej w garderobie. Udalo sie tez dorobic barierek zewnetrznych. Wyszlifowalem rowniez deski na stryszek.

 

Musze rowniez wreszcie umowic sie z ekipa na dokonczenie montazu bonii i zaciagania klejem.

IMG_20140324_210716.jpg

IMG_20140325_195016.jpg

IMG_20140324_174956.jpg

IMG_20140315_140449.jpg

IMG_20140315_111638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, miło widzieć Wasze postępy :yes:

Gumol są tacy, którzy również Tobie bardzo zazdroszczą! Gdybyś zobaczył naszą budowę to uwierz nam, byłbyś z siebie dumny.

Prośba do Aliena , możesz nam zdradzić jak zrobiłeś podłogę w kotłowni? Bardzo nam się podoba. Zastanawiamy się jak zrobić podłogę w garażu.

Myślimy o czymś trwałym, ale cena też będzie miała duże znaczenie. Gresy - raczej nie.

 

Dach w trakcie, okna jutro, brama garażowa w piątek, alarm i dopiero instalacje.Daleka droga.

Pozdrawiamy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...