Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super dwie dziewczynki :-) Ja mam parkę, kolor u starszej naprawdę fajny, podaj jaki to.... Może za te parę lat będzie jeszcze dostępny to małej taki zrobię :-P. Te pasy naprawdę rewelacja! Macie bardzo zbliżone pomysły do naszych... :-) Po wizualizacji łazienka niezle sie zapowiada! A masz tej malej na dole jakieś fotki? Kibelek dasz pod skodami pod spaden czy na tej scianie co graniczy z salonem? Przy 2wersji nozna by tam jeszcze jakis schowek zrobic:-) To wiosną pewnie planujecie przeprowadzkę? Mi marzy sie w nastepnyn roku dokonczyc stan surowy otwarty, może Mikolaj spełni moje życzenie! :-) Pozdrawiam Was ciepło :-)

 

Kasia wszystkie kolory są z palety farb lateksowych Magnata. W pokoju starszej był C34 Różowy kwarc. Co do dolnej łazienki to aktualnie nie mam żadnych fotek. Jednak toaleta będzie pod schodami, ponieważ na ścianie z salonem mam przygotowaną instalację pod prysznic i odpływ liniowy.

 

Niestety z braku $ za szybko się nie wprowadzimy... Jeśli uda się latem to będzie to mega pomyślna sytuacja, póki co rzeźbię co mogę własnymi siłami. :)

Trzymam za Was kciuki, aby w tym 2015 udało się zadaszyć a może i wstawić okna?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie też tak marzy! Wam też życzę szybkiego wprowadzenia sie! ehh miło popatrzeć jak wy wykańczacie domki :-)

Na wiosnę będziemy stawiać scianku działowe na dole i tak caly czas borykam sie co z tą wnęką przy spiżarni. Zmniejszylismy okno w kuchni tak aby na tej ścianie weszla lodówka a we wnęcema byc słupek z piecykiem ale nie wiem jak to by w przyszłości wyglądało, macie zdjecia realizacji tej czesci domu?

Pietruch gratuluję postępów :-) Pozdrawiam Was!

Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC05196.jpg

 

Moi kochani Partowicze!!

To już kolejny rok jaki mija od wirtualnego poznania się z Wami na łamach tego forum. Powiem Wam, że czekam na Wasze kolejne posty i zdjęcia z Tą samą niecierpliwością co kiedyś (a może i większą:)

W te Święta Życzę Wam samych pięknych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze, miłości, zdrowia i pogody ducha oraz by spełniły się Wasze marzenia o jak najszybszym wprowadzeniu się do domku :)

Pozdrawiam Was serdecznie!

Kasia

Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Jestem świeżakiem za forum. Oglądamy z żoną projekty i chyba coraz bardziej skłaniamy się ku Party a wasze forum czytam już od dłuższego czasu.

Rysunki szczegółowe już mam. Mam tez pytanie o ile dokładnie powiększaliście dolną łazienkę?

PS. Super to wszystko na zdjęciach wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich wybudowanych i budujących.

 

Nasza przygoda z budową Party właśnie się zakończyła. W tym tygodniu dostaliśmy z nadzoru budowlanego dokumenty, że nie wnoszą sprzeciwu do zakończenie budowy. Jeśli chodzi o samo mieszkanie to Party praktycznie w 99% spełnia nasze oczekiwania. Jest naprawdę funkcjonalny układ pomieszczeń. Do wykończenia został jeszcze garaż i taras.

Poniżej kilka fotek z wykończonego Party:

Łazienka główna:

P1100797.JPG

P1100798.JPG

P1100799.JPG

 

Sypialnia nasza:

P1100801.JPG

P1100803.JPG

 

 

Łazienka przy sypialni:

P1100806.JPG

P1100805.JPG

 

Pokój córki:

P1100815.JPG

P1100809.JPG

 

Schody:

P1100825.JPG

P1100823.JPG

P1100824.JPG

 

 

Salon + kuchnia;

P1100832.JPG

P1100866.JPG

P1100850.JPG

P1100855.JPG

P1100769.JPG

P1100860.JPG

P1100631.JPG

 

Sypialnia gościnna:

P1100819.JPG

P1100821.JPG

 

Własnymi siłami udało się jeszcze przed zimą postawić drewutnie z pomieszaniem narzędziowym. Na wiosnę muszę ją dokończyć:

20140928_082817805_iOS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

razem z mężem chcemy zacząć budować własny dom. Przejrzeliśmy już setki projektów i prawdopodobnie zdecydujemy się na PARTY.

Jednak aby utwierdzić się w tej decyzji chcielibyśmy zobaczyć go "w realu"- w trakcie budowy lub w trakcie wykańczania.

Jeśli ktoś z województwa łódzkiego buduje ten dom, a także mógłby i chciałby go pozwolić nam obejrzeć to proszę o przez forum lub mailowy: [email protected]

Pozdrawiam i proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łódzkiego to chyba tylko my jestesmy, dokładnie z Aleksandrowa Łódzkiego na wylocie na Poddębice:-), tylko że obecnie mamy tylko parter i strop. Gdyby to Was zadawalało to zapraszam:-)

 

Bardzo jesteśmy Wam wdzięczni, że istnieje taka możliwość obejrzenia Waszego domu (nawet samego parteru). Jeśli Wam to odpowiada to chcielibyśmy podjechać w sobotę albo w niedzielę i obejrzeć jak wygląda na żywo. Proszę o e- maila czy Wam pasuje ten weekend (bo nie chcielibyśmy sami się kręcić) i z dokładną lokalizacją Waszego placu budowy.

 

[email protected]

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, rewelacja - tak krótko mieszkacie, a już takie wszystko urządzone! :)

Czy możesz mi podpowiedzieć firmę/model:

- zestaw prysznicowy z deszczownicą białą

- umywalka na szafkę - ta z białą baterią

- lampy natynkowe białe i czarne ( takie tutki)

- lampa nad lustrem w łazience głównej

- włączniki ze szklanymi ramkami

 

Bardzo podobają mi się rowniez Wasi czworonożni mieszkańcy Party :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...