Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Artur, rewelacja - tak krótko mieszkacie, a już takie wszystko urządzone! :)

Czy możesz mi podpowiedzieć firmę/model:

- zestaw prysznicowy z deszczownicą białą

- umywalka na szafkę - ta z białą baterią

- lampy natynkowe białe i czarne ( takie tutki)

- lampa nad lustrem w łazience głównej

- włączniki ze szklanymi ramkami

 

Bardzo podobają mi się rowniez Wasi czworonożni mieszkańcy Party :))

 

Witam

Czy można wiedzieć na jakim etapie jesteście z budową? Jesteśmy z Gliwic i jeśli byłaby taka możliwość to chcielibyśmy z żoną oglądnąć dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć kochani, zastanawiam się czy nie zamurować albo dużo zmniejszyć okna w spiżarnce, ściankę działową z kuchnią przesunąć pod okno(bez wneki na lodówkę) i wejścia nie zrobić od strony kuchni. Było by podobnie jak zrobiła Pietruch. Teraz jak bym budowała dom to bym go poszerzyła bo nie wiem jak rozmieścić lodówkę i słupek z piekarnikiem w kuchni:-\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani, zastanawiam się czy nie zamurować albo dużo zmniejszyć okna w spiżarnce, ściankę działową z kuchnią przesunąć pod okno(bez wneki na lodówkę) i wejścia nie zrobić od strony kuchni. Było by podobnie jak zrobiła Pietruch. Teraz jak bym budowała dom to bym go poszerzyła bo nie wiem jak rozmieścić lodówkę i słupek z piekarnikiem w kuchni:-\

 

my po prostu zrezygnowaliśmy ze spiżarki i zlikwidować małe okienko, w zamian dwie duze szafy kargo które zmieszczą podobną iloś zapasów :). mniej wiecej tak wygląda projekt kuchni :Łuba1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobry pomysł! Bardzo fajny projekt , mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać, na wiosnę zdejmiemy stemple i bedziemy budować prowizoryczne ścianki, może wtedy na żywo wymyśle jak ją urządzić. Nie chciała bym jednak rezygnować ze spiżarki bo w niej trzymała bym weki, zbędny sprzet czy chociażby ziemniaki:-)

 

ASIU gratuluję wprowadzenia się! Niech Wam się dobrze mieszka!

Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobry pomysł! Bardzo fajny projekt , mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać, na wiosnę zdejmiemy stemple i bedziemy budować prowizoryczne ścianki, może wtedy na żywo wymyśle jak ją urządzić. Nie chciała bym jednak rezygnować ze spiżarki bo w niej trzymała bym weki, zbędny sprzet czy chociażby ziemniaki:-)

 

ASIU gratuluję wprowadzenia się! Niech Wam się dobrze mieszka!

 

Kasia,

dziękuję :)

miałam Ci właśnie to samo doradzić - czasem lepiej na żywo sobie pochodzić i przymierzyć się do przestrzeni :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze jak patrzę na twoją kuchnię to też taką chcę! Na początku myślałam że całą ściankę wydluzyłas a nie tylko tą od kuchni:-) Dziękuję za zdjęcia, może nimi przekonam męża do takiego rozwiązania. Korci mnie jednak to wejście do spiżarni od strony kuchni, ktoś z Was w taki sposób zrobił wejście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze jak patrzę na twoją kuchnię to też taką chcę! Na początku myślałam że całą ściankę wydluzyłas a nie tylko tą od kuchni:-) Dziękuję za zdjęcia, może nimi przekonam męża do takiego rozwiązania. Korci mnie jednak to wejście do spiżarni od strony kuchni, ktoś z Was w taki sposób zrobił wejście?

 

Witaj Kasia77,

zobacz na te zdjęcia jakie rozwiązanie ma mój brat, pomimo, że nie jest to dom Party ale dół wygląda praktycznie tak samo(on ma jednak 9 metrów szerokości a party 7,5).

 

Gratulacje dla Asi Krakowianki, kolejnej mieszkanki Party.DSC_2798.jpgDSC_2801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze jak patrzę na twoją kuchnię to też taką chcę! Na początku myślałam że całą ściankę wydluzyłas a nie tylko tą od kuchni:-) Dziękuję za zdjęcia, może nimi przekonam męża do takiego rozwiązania. Korci mnie jednak to wejście do spiżarni od strony kuchni, ktoś z Was w taki sposób zrobił wejście?

 

Kasia,

przemyśl sobie to wejście do spiżarni - przy standardowych gabarytach Party naprawdę trzeba sobie to wszystko funkcjonalnie rozmieścić. Akurat w tej przestrzeni kuchnia / spiżarnia / jadalnia / salon nie ma szału z ilością metrów. Rozwiązanie z drzwiami zakamuflowanymi w formie zabudowy meblowej moim zdaniem jest bardzo fajne. Jedyny minus jest taki, że tracisz sporo miejsca w zabudowie kuchennej. Zamiast szafek, w których trzyma się najpotrzebniejsze i sięga się coś robiąc w kuchni - będziesz miała drzwi. Ale to zależy od Ciebie, wizualnie wygląda naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu masz rację! Najważniejsze to pojemna kuchnia i dlatego trzeba ją dobrze i praktycznie rozplanować:) Powiedz mi ty masz w spiżarce tą wnękę na lodówkę czy tam w kuchni przy piecyku w strone okna szafkę?

 

KUBA DZIĘKI!!!! Nie wpadła bym na taki pomysł z kuchnią!! :)

Masz rewelacyjną łazienkę!! Bardzo mi się podoba połączenie szarych płytek z drewnem! Ten pokój z pasami brązowo niebieskimi to sypialnia nad garażem? zrobiliście wejście do siebie z dużej łazienki bo nie mogę się połapać :/ Może i my przyśpieszymy budowę bo zastanawiamy się czy w następnym roku nie dobrać kredytu i przyśpieszyć wszystko... Dzięki Wam będę mieć więcej pomysłów na wykończenie domu ;)

Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu masz rację! Najważniejsze to pojemna kuchnia i dlatego trzeba ją dobrze i praktycznie rozplanować:) Powiedz mi ty masz w spiżarce tą wnękę na lodówkę czy tam w kuchni przy piecyku w strone okna szafkę?

 

KUBA DZIĘKI!!!! Nie wpadła bym na taki pomysł z kuchnią!! :)

Masz rewelacyjną łazienkę!! Bardzo mi się podoba połączenie szarych płytek z drewnem! Ten pokój z pasami brązowo niebieskimi to sypialnia nad garażem? zrobiliście wejście do siebie z dużej łazienki bo nie mogę się połapać :/ Może i my przyśpieszymy budowę bo zastanawiamy się czy w następnym roku nie dobrać kredytu i przyśpieszyć wszystko... Dzięki Wam będę mieć więcej pomysłów na wykończenie domu ;)

 

Kasiu, mam i wnękę i szafkę. Tylko obie trochę płytsze, żeby miejsce wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Coś ucichło tu:-\ Wiosna się zaczyna a z nią sezon budowlany! :-) My dzisj zaczęliśmy rozszalowywać strop. Dopiero teraz zobaczyłam jakie duże są pomieszczenia:-) Przy naszych obecnych 39 m2 dom wydaje się być ogromny:-)PANO_20150225_123723.jpgPANO_20150225_123619.jpg

Schody wyszly naprawdę dobrze:-) IMG_20150225_123917.jpg

IMG_20150225_123552.jpg

Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...