Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My wstawiamy jedno :) pomysł z podniesieniem ścianki kolankowej i wyrównania łazienki jest super, my o tym nie pomyśleliśmy i teraz nie będziemy podwieszać całego sufitu tylko część ze względu na wysokość :) Mogę się pochwalić!! Mamy okna!! Elektryka prawie skończona, tynki za parę dni no i w poniedziałek w końcu dach skończą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam do odsprzedania komplet nowych okien ściennych(10 szt) firmy OKNOPLUS pasujących idealnie do projektu domu jednorodzinnego "Party" pracowni MG Projekt.

Kolor: zewnątrz Montana (dąb naturalny) / wewnątrz Biel.

Szczegóły techniczne okien mogę przesłać emailem.

Okna są w bardzo dobrym stanie.

 

Cena 8200 PLN (do negocjacji). Okna są nadal na gwarancji.

Obecnie okna są zamontowane i trzeba je zdemontować.

Cena w ofercie jest poniżej połowy kosztów zakupu okien.

 

Oferta ważna do końca września.

 

WP_20160123_12_04_28_Pro.jpgoKNA.jpgWP_20160123_12_03_15_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu,mogę spytać ile wyszły Was okna z roletami? My dostaliśmy wycenę na 35 tys i ta cena mnie powalila. Do tego brama garazowa ok 8,5 tys i drzwi wejsciowe (z kompozytu) 7-10 tys. Wydaje mi się,ze to strasznie dużo,czekamy teraz na wycenę z innych firm. Z jakiej firmy macie bramę garażową i jaki koszt? Z czego wykonane drzwi wejsciowe?u nas drewniane odpadają a metalowe ponoć nie są zbyt dobre i namawiają nas na kompozyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za wszystko zapłaciliśmy 34tys. Okna Avante Forte, ok 16tys. Brama Krispola ok 6-7 tys,drzwi stalowe, nowy wzór Wiked ok 4tys i nie te są te najbardziej energooszczędne, a rolety elektryczne 6 tyś. Trzeba poszukać bo akurat mieliśmy tarta bo przedstawiciel zamawiam większą ilość od tego producenta i dał nam rabat. Kolor antracyt dwustronny gładki, drzwi właśnie najbardziej mi się podobają, sa naprawdę solidne. Gratuluję stanu 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu,mogę spytać ile wyszły Was okna z roletami? My dostaliśmy wycenę na 35 tys i ta cena mnie powalila. Do tego brama garazowa ok 8,5 tys i drzwi wejsciowe (z kompozytu) 7-10 tys. Wydaje mi się,ze to strasznie dużo,czekamy teraz na wycenę z innych firm. Z jakiej firmy macie bramę garażową i jaki koszt? Z czego wykonane drzwi wejsciowe?u nas drewniane odpadają a metalowe ponoć nie są zbyt dobre i namawiają nas na kompozyt.

 

to jakieś koszmarne ceny, u mnie okna 18 tys (w tym drzwi balkonowe typu HS 2,5m), rolety zew. ok. 10 tys. bramy garażowe możecie sprawdzić z firmy Ryterna nas kosztowała ok 5,5 tys. szer. 5m. Drzwi wejsciowe 3tys. o gr. 9 cm. Także szukajcie dalej. Spróbójcie podzwonić po innych regionach Polski czasem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakieś koszmarne ceny, u mnie okna 18 tys (w tym drzwi balkonowe typu HS 2,5m), rolety zew. ok. 10 tys. bramy garażowe możecie sprawdzić z firmy Ryterna nas kosztowała ok 5,5 tys. szer. 5m. Drzwi wejsciowe 3tys. o gr. 9 cm. Także szukajcie dalej. Spróbójcie podzwonić po innych regionach Polski czasem warto.

 

Dokładnie - ceny są koszmarne. My mamy nasz Party dom do rozbiórki dlatego możemy odsprzedać wszystkie okna ścienne (włącznie z dwoma przesuwnymi oknami 2 szt). Cenę napewno jesteśmy w stanie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu super! Miło się patrzy jak robota idzie do przodu :) Aż się łeżka w oku kręci jaks obie przypomnę ten etap...

 

Tynki jeszcze w tym roku planujecie? Jęsli tak to lepiej się sprężać bo pogoda nie będzie sprzyjała ich schnięciu... Ja też miałem robione na początku września, to pamiętam że przez długie tygodnie woda odparowywała - a na temperatury nie mogliśmy narzekać:) Fakt, że po około miesiącu jeszcze posadzki dołożyliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki będą za ok 1,5tyg potem wylewki jak ulozymy styropian, My kładziemy te twardsze tynki gipsowe i one podobno schną 2tygodnie, okaże się :-) mam nadzieję że do nowego roku uda się też poddasze ocieplić :-) Łukasz A jak się mieszka? Udało się jeszcze coś wykończyć? Może kuchnię albo górną łazienkę? Wstawisz jakieś zdjęcia? Edytowane przez KasiaG77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania komplet nowych okien ściennych(10 szt) firmy OKNOPLUS pasujących idealnie do projektu domu jednorodzinnego "Party" pracowni MG Projekt.

Kolor: zewnątrz Montana (dąb naturalny) / wewnątrz Biel.

Szczegóły techniczne okien mogę przesłać emailem.

Okna są w bardzo dobrym stanie.

 

Cena 8200 PLN (do negocjacji). Okna są nadal na gwarancji.

Obecnie okna są zamontowane i trzeba je zdemontować.

Cena w ofercie jest poniżej połowy kosztów zakupu okien.

 

Oferta ważna do końca września.

 

[ATTACH=CONFIG]366757[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366758[/ATTACH]

 

Dorzucam jeszcze kilka aktualnychWP_20160923_14_21_38_Pro.jpgWP_20160923_14_21_54_Pro.jpgWP_20160923_14_22_09_Pro.jpgWP_20160923_14_22_23_Pro.jpgWP_20160923_14_22_47_Pro.jpg zdjęć na przypadek, że ktoś byłby zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, My nasze okna zakupiliśmy w oknoplast i za HS +roleta 240/240 zapłaciliśmy 10,000/szt. w zeszłym roku.

 

Mamy wycenę z oknoplastu. HS + roleta 240*240 wyszlo 15390 zl:mad:. Wszystkie okna + rolety ok 36 tys. Jest to wycena pierwsza,z ktorej oczywiście można jeszcze coś zbić,ale wydaje mi się,że nie więcej jak 5-7%. Ceny takie zabójcze chyba dlatego,że mieszkamy w przygranicznym mieście i cena robiona "pod Niemca":mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...