Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
Witaj,

My zdecydowaliśmy się na dach grafitowy ,okna rozważamy między kolorem winchester a złoty dąb. Chcemy mięć w jednym kolorze okna + rolety,drzwi zewnętrzne i bramę garażową. Myślę, że kolor okien należy dopasować do elewacji budynku , więc polecam najpierw zastanowić się nad elewacją .Dla mnie duże znaczenie ma kolor prowadnic od rolet, ponieważ często są w innych odcieniach i brzydko to współgra z kolorem okien. Co do ogrzewania to wybraliśmy ogrzewanie podłogowe i wentylację mechaniczną z rekuperatorem (brak wentylacji grawitacyjnej).

 

 

WITAM,

 

 

Mam do odsprzedania komplet nowych okien (10 sztuk) firmy OKNOPLUS pasujących idealnie do projektu domu jednorodzinnego "Party" pracowni MG Projekt.

http://www.mgprojekt.com.pl/party

 

Kolor: zewnątrz Montana / wewnątrz Biel.

Szczegóły techniczne I zdjęcia okien mogę przesłać emailem. Okna mieliśmy już zamontowane na domie wraz z czarnym dachem. To zestawienie wyglądało bardzo ładnie. Dom był w stanie surowym zamkniętym.

 

Okna są w bardzo dobrym stanie.

 

W cenie zestawu okien znajdują się dwa okna przesuwne tzw. "suwanki"o szerokości ponad 2 metrów każde.

 

Cena do negocjacji.

Powód dlaczego sprzedajemy te okna jest bardzo osobisty i zupełnie nie związany z jakością okien. Powód nie jest wcale przykry ale zostały nam okna :)

 

Okna są już zdemontowane, spakowane i gotowe do odbioru.

Chcemy komplet okien sprzedać za 8200 PLN. Cena w ofercie jest ceną poniżej połowy kosztów zakupu okien. Na dowód mogę przesłać oryginalny rachunek za zakup okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich Partowiczów :welcome:

 

Wiele czytałem i nadal czytam ten post i jest duże zainteresowanie tym projektem ja także zainteresowałem się nim.

Post już ma ponad 5 lat i pewnie dużo osób już go zbudowało i pytanie brzmi czy ktoś wybudował go w zachodniopomorskim ?

Chętnie bym go obejrzał i powymieniał opinie.

Za wszelką pomoc będę wdzięczny i z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:czolem, my juz tez mieszkamy w naszym drugim - wymarzonym. jesli kiedys bedzie trzeci to taki jak teraz tylko ciut mniejszy (na stare lata ;) )

 

Tar miło Cię "widzieć" :) Potwierdzam trzeci dom będzie też PARTY z małymi zmianami. Naprawdę mieszkamy już przeszło 2 lata i dalej uważam ten projekt jako bardzo dobry i funkcjonalny.

P.S. Widziałem, że pojawiła się wersja PARTY 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar miło Cię "widzieć" :) Potwierdzam trzeci dom będzie też PARTY z małymi zmianami. Naprawdę mieszkamy już przeszło 2 lata i dalej uważam ten projekt jako bardzo dobry i funkcjonalny.

P.S. Widziałem, że pojawiła się wersja PARTY 2

 

ja mowie o mojej zetce. parterowka to jest to :D ale sprzedaz rodka to byl strzal w 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj aLien01

 

Na początku wielkie dzięki za zaproszenie :wiggle:

Po dłuższym przemyśleniu domek PARTY super wygląda co widziałem w realu ale ma pewne wady które oczywiście do przerobienia.

Ale znalazłem projekt który mnie najbardziej zainteresował a mianowicie Darlena z wykuszem WOK1077

Co myślicie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich budujących PARTY i już "wybudowanych".

Na początku miesiąca odebrałem długo wyczekiwane pozwolenie na budowę.

Teraz przede mną kolejny etap.... poszukiwanie ekipy i wycena materiałów budowlanych. I tu pytanie do was bardziej doświadczonych. Jak planowaliście/organizowaliście wyceny ?

Czy macie może wykaz materiałów z podziałem na etapy budowy ?

 

Jestem również po rozmowie z potencjalnym wykonawcą. Doradził mi Grubszy styropian (fundamenty ) oraz odradził TERIVA. zamiast niej ma być strop lany.

Co wy na to :::

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Piotr

Edytowane przez Gorgus79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My zdecydowaliśmy się na strop Filigran. I naszym zdaniem wybrałbym strop lany ( albo klasyczny albo filigran).

Co do Terriwy aby nie pękał trzeba cały sufit osiatkować przed tynkowaniem. To są kolejne koszty.

Co do zalet filigranu to odpada deskowanie no i stropu nie trzeba tynkować. Płyty są gładkie i się je tylko szpachluje.

Koszty w przypadku filigranu może troszeczkę większe jeżeli uwzględnić tynkowanie sufitów to powiedziałbym że niemalże identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...