Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Berlin na górce


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Tarciu.

mieszka się super, chociaż nie mogę powiedzieć, że taki zupełny spokój nas ogarnął. ciągle widzimy, ile jest jeszcze do zrobienia i ile kasy na to wszystko potrzeba.

teraz jeszcze wyszły jakieś problemy z dwoma oknami. mąż się tym nie przejmuje, ale mnie nosi. zgłosiłam reklamację, ale to sprawy nie rozwiązało do końca. sama muszę chyba złapać za klucz i podokręcać co trzeba. wilgoć w oknie w łazience przypomina nam o konieczności zakupu rekuperatora. no i tak w kółko coś. zresztą mając w domu trzech facetów nie ma chyba opcji na spokój w sercu, jak to napisałaś. czuję się czasami jak sprzątaczka, łaże za nimi i dre się, że mają po sobie sprzątać. ale to działa tylko przez chwilę. nie rozumieją, o co afery robię. :bash:

no dobra, żebyś nie myślała, że tak mi z nimi źle :D tylko tyle, że jak to piszą, z innych planet jesteśmy.

 

w nocy spadł śnieg, pięknie dookoła się zrobiło. szarość zniknęła. oby tak chwilę było.

tylko bez większych mrozów, bo przychodzą do nas dwa koty na dokarmianie. i nie wiem, czy one czyjeś, czy bezdomniaki. a jeden wygląda na ciężarną kotkę. więc niech im lepiej za mocno tyłków nie zmrozi.

oby do wiosny. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my, mimo nie bardzo duzej checi zaprzyjazniania sie z kotami postawilismy jedna budke ze styropianu w domku smieciowym. pojemnik styro kupilam w makro za grosze, zrobilam tylko otwor. ale nie widze by kotos tam zamieszkal. za to koty na pewno chodza bo zbieram wytłoczki myszowe. jeden plus ze zalatwily mi kreta i wstretna nornice ryjaca przy najladniejszych roslinach. minus ze poluja tez na ptaki.

u nas tez bialo i ładnie, widoki z domu przepiekne. wyjezdzam z pracy poza 3 city i wracam do zupelnie innego swiata. moi tez brudza, tony piachu ktore przynosza bialasy, teraz z kolei wszedzie tłuste slady po łapkach (smaruje im opuszki specjalnym kremem do łapek), porysowane panele, gdzies tam lekko pekajacy tynk, nie skonczone poprawki latania dziur na sufitach w lazienkach gdy minal juz ponad rok, to samo z niedoklejona tapeta w sypialni, o powieszeniu zegara, obrazkow, mapy lustra w wiatrolapie to moge sobie pomarzyc. jest sporo do zrobienia ale wylewam na to. nie warto. my ostatnio zamiast sie tak przejmowac odswiezamy znajomosci, zaczynamy bywac a nasz dom stal sie ostatnio domem otwartym :lol2::lol2::lol2: i wiesz mi z tym dobrze :popcorn:

jednak przyznaje bez bicia, ze na poczatku tez sie przejmowalam a teraz mnie to kila :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez nasz dom też przewija się sporo ludzi. znajomi, rodzina, ciągle ktoś wpada. w drugi dzień świąt nie wiadomo skąd zrobiło się nas nagle 15 osób. krzeseł brakowało :)

ale rzeczywiście jestem jeszcze na takim etapie, że chciałabym, żeby było ładnie i czysto. chociaż to nie znaczy, że ciągle latam z mopem. znam fajniejsze zajęcia niż sprzątanie :) zwłaszcza jak mam nowe książki, to mogę nie schodzić z kanapy i wtedy nie widzę bałaganu. ;)

no, ale za pewne rzeczy pora się wziąć. zasłonki czekają na karnisze, gołe żarówki na lampy, a łazienki na kabiny. i to początek do zrobienia. resztę potem będę planować. na razie odpoczywam feriowo i korzystam z laby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się szalenie, że jesteście już tak naprawdę u SIEBIE :) Pięknie jest.

Gratuluję !!! to była długa droga, ale zobacz, jak cudownie się skończyła :D

 

A książka i kanapa, to najlepsze co może się wydarzyć - więc korzystaj ile możesz :)

 

Buziaki przesyłam.

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie :) ZAWSZE

Choćbym znów miała tym pieprzonym pendolino jechać ;) :)

 

Co prawda na kwiecień planuję mały wyskok, ale nie będzie zbyt długi, więc , nie ma to tamto :) ja te piękne schody muszę pomacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...