Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Płytki do garażu, piwnicy ????


Gość

Recommended Posts

Zastanawiam się nad tym problemem :):)

 

Nie zależy mi w ogóle na urodzie garażu. W zasadzie jest mi wszystko jedno jaki kolor ...

 

Ale :

- nie chcę się na nich ślizgać kółeczkami

- chcę żeby były wytrzymałe ( 2 samochody)

- nie zamierzam wywalać na nie majątku.

 

Co polecacie ? Jakiego producenta i jaki rodzaj ?

 

Dzięki za sugestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zastanawiam się nad tym problemem :):)

 

- chcę żeby były wytrzymałe ( 2 samochody)

 

Dzięki za sugestie..

 

samiec i samiczka :)? to tylko gres 10 mm...

 

a tak na poważnie ja położyłem zwykłe płytki "szwecja szara" czy jakoś tak po 16 zł/m2.

jeśli mi popękają nie omieszkam napisać.

 

kup po prostu minimum 8 mmm płytki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- nie chcę się na nich ślizgać kółeczkami

- chcę żeby były wytrzymałe ( 2 samochody)

- nie zamierzam wywalać na nie majątku...

 

Ja już kilka razy zapuszczałem na Forum mój pomysł, po wielu latach uważam go za jeden z moich lepszych - zdaje egzamin w 100% :)

http://forum.muratordom.pl/post2822038.htm#2822038

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta wycieraczkowa podłoga jest fajna :):) Cpt.Q mocujesz je jakoś ?

 

Niee, nie ma potrzeby mocować, chyba że ruszasz i hamujesz w garażu z piskiem opon - leżą sobie po całości, jak trzeba, to łatwo zdjąć. Czasem jakaś ważna śrubka spadnie i można podnieść. Przez większa część roku nie mam z tym nic do roboty. Można pluć i pety rzucać :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cpt_Q A jak duża jest pojedyncza mata, bo ja mam dość spory garaż ... I gdzie można te maty "pomacać" :oops: :D O sklep mi chodzi, bo do twojego garażu się nie wpraszam. :D

 

jeden kawałek to prawie metr na prawie półtora , kupowałem wiele lat temu w "Komforcie", ale w "Obi" tez ostatnio widziałem. Możesz zobaczyć przy wejściach do marketów, biurowców, o - tam na tym linku:

http://www.techem.com.pl/?oferta=111

 

Do garażu zawsze zapraszam, nigdzie mi tak piwko nie smakowało, jak właśnie tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 lat mam w garażu gres alabama z paradyża, gr.8 mm. Urzekł mnie kolor - zielony. W innych kolorach są również. Eksploatowany codziennie przez dwa auta, nie ma żadnych śladów zużycia. Teraz budujemy kolejny dom i w garażu będą te same płytki, oczywiście zielone. Rozglądałam się w necie cena - ok 35zł/m2, na stronie paradyża 39 zł/m2. Z tego samego mamy schody z domu do garażu (szeregowiec),kotłownie, pralnię, mimo wielu "spadniętych" przedmotów, chodzącej pralki itp gres wyglada jak nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...