Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli kogoś przerasta sprawdzenie procentówki zamontowanej na zbiorniku to w myśl zasady klient nasz Pan nic nie stoi na przeszkodzie zamontować poziomowskaz automatyczny z antenką i odczyty widzieć np. w kuchni.

Dla mnie zbędny gadżet ale jak najbardziej możliwy i wbrew pozorom bardzo prosty do zamontowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam ,

 

jestem na etapie wyboru instalacji grzewczej dla domu o pow 180m2, do tej pory brałem pod uwagę kocioł na eko groszek bądź gaz ziemny (proszę nie proponować i dochodzić mi o racjach PC - dziękuje znam temat). Niestety dostałem w tym tyg odp z gazowni że niema szans na przyłącze gazu ziemnego dla mnie. Pozostaje mi wiec eko lub LPG.

 

Przewertowałem już w miarę forum ale chciałbym jeśli ktoś byłby tak miły spotkać się osobiście z kimś kto posiada instalacje LPG w swoim domku na terenie woj. Śląskiego, zobaczyć taka instalacje i porozmawiać o niej, rozwiać parę moich wątpliwości .

 

Byłbym bardzo wdzięczny, proszę o kontakt!

Edytowane przez przemo22627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lovinia podaj mi kontakt do siebie, tak chciałbym zobaczyć.

 

Proszę również namiary na Firmę która w okolicach Częstochowy dostarczy mi zbiornik i zajmie się drogą papierkową oraz wykonaniem instalacji.

 

Proszę również o podanie orientacyjnej ceny zakupu butli na własność 2700l.

Edytowane przez przemo22627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...