Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Była we wtorek

 

 

Województwo łódzkie i mazowieckie po lewej stronie Wisły.

 

1,32 zł/litr brutto - minimalna dostawa - 1 000 litrów.

 

Województwo mazowieckie po prawej stronie Wisły.

 

1,35 zł/litr brutto - minimalna dostawa - 1 000 litrów.

 

 

 

 

 

 

centrumgaz.eu

tel. 603 940 156

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aktualnie

 

 

Województwo łódzkie i mazowieckie po lewej stronie Wisły.

 

1,34 zł/litr brutto - minimalna dostawa - 1 000 litrów.

 

Województwo mazowieckie po prawej stronie Wisły.

 

1,36 zł/litr brutto - minimalna dostawa - 1 000 litrów.

 

 

 

 

 

 

centrumgaz.eu

tel. 603 940 156

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Greengaz pytanie do eksperta.

Miałem gruntowną inspekcję zbiornika z próbą ciśnieniową. Gaz był wypompowany a w zasadzie resztka. Jakiś tydzień przed wypompowaniem było ok. 30% W poniedziałek zatankowałem i przed tankowaniem wskażnik pokazał 22% taki mam naniesiony parametr na dokumentach przed tankowaniem. Czy jest możliwe aby były aż tak duże wahania czy moze mnie panowie od inspekcji mowiąc delikatnie oskubali nieco z litrów? Dodam, ze ich nie kontrolowałem. Robili swoje.

Wymienili miedzy innymi wskaźnik, bo w ich ocenie w górnym położeniu czyli przy pełnym zbiorniku mógł się zacinać i nie wskazywać prawidłowego odczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć.

1. Na tydzień przed rewizją było ok. 30%. W tygodniu poszło coś na cwu? Około tzn, 27, 30, 33%

2. Wymieniony został poziomowskaz, wskazania mogą się różnić. Poziomowskaz nie służy do dokładnego pomiaru.

3. Strata na przelaniu wynosi 6-7%.

 

Tak wiec chyba się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jakie miałem zużycie gazu w tym okresie w czasach, kiedy miałem rozliczanie na podstawie licznika. Z tych danych wynika, że nie powinno być większe niż 25-30 litrów za wymieniony okres. "Zniknęło" ok 220 litrów.

Zgłosiłem reklamację. Dam znać, nie chce swoim problemem rozmywać tematu. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta BałtykGaz

- instalacja zbiornika 5000 PLN + 429 zł/rok dzierżawy. Sprzedaż gazu wg notowań e-petrol.

Minimalna ilość to 1000l na rok. Umowa na czas nieokreślony z 3 mieś. wypowiedzeniem. 600 zł. koszt demontażu po zakończeniu umowy.

 

Dom nowobudowany o pow. 120 mkw + c.w.u. 4 os.

 

Co o tym sądzicie? Czy lepiej instalacja własna?

 

Jakieś namiary na firmę instalującą zbiorniki w wlkp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (jestem nowy) poszukuje ekipy która wykona przydomową instalacje gazową (Zbiornik na własność) od A do Z od projektu po odbiory w powiecie kościerskim województwo pomorkie.

 

 

Proszę również użytkowników którzy takie instalacje posiadają o podanie orientacyjnych kosztów ogrzewania za 2017 lub 2018 rok( ilość metrów ogrzewanych i zużytych litrach lpg, cena w jakiej kupowali gaz także w jakich latach został wybudowany dom oraz jakich materiałów) [email protected] pozdrawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...