Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aktualnie

 

 

2,10 zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów.

 

2,07 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów.

 

i cena

 

2,02 zł/litr brutto dla grup zakupowych przy dostawie pow. 5 000 litrów łącznie

 

 

Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego

 

 

centrumgaz.eu

tel. 603 940 156

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To u mnie się postarali, bo zamówiłem we czwartek i we wtorek była dostawa.

Tak. Już mój zbiornik jest w moim ogrodzie, a dokładniej pod jego powierzchnią i z uwagi na cenę i mocno nadszarpniętą kieszeń zakupiłem pierwsze 1500 l paliwa. Teraz jeszcze uruchomienie kotłowni i... wtedy tak naprawdę pogadamy, jak ja na tym wychodzę. Ale to jeszcze trochę wody upłynie. Hydraulik zadał mi kolejne nurtujące mnie pytanie, czy nie wolałbym umieścić kotła w innym miejscu, niż jest w projekcie. To znaczy w obrębie kotłowni, ale trochę przesunięty, i zaproponował inne podłączenie do komina. W poniedziałek czeka mnie rozmowa z projektantem, bo nie wiem, czy takiej zmiany nie trzeba nanieść w projekcie. Pytań tysiące, a odpowiedzi jak na lekarstwo i do tego ten uciekający czas w tym mrozie. Do tego muszę pamiętać, że jeszcze na końcu może się pojawić ktoś z WIOŚiGW i też będzie miał swoje uwagi. Niby prosta operacja, ale strasznie stresująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze do dziś żałuje że nie wziąłem zbiornika 4800L lub 3600l latem mi proponowali 0.89 netto a 10 dni temu płaciłem 1.37 netto ale co zrobić.........żeby tak po prostu można było zamienić zbiornik z 2700 na większy ale za dużo przepisów i załatwiania, więc każdy kto rozważa kupno zbiornika polecam dobrze przemyśleć wielkość zamawianego zbiornika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Znalazłem dzisiaj taki artykuł https://muratordom.pl/instalacje/ogrzewanie-gazowe/gaz-ziemny-czy-gaz-plynny-jakie-ogrzewanie-domu-jest-tansze-porownanie-aa-g64C-nYkm-gEY8.html

 

Nie mogłem się zalogować i go skomentować - czy ktoś mógłby poprosić autora o aktualizację? a przede wszystkim o sposób na wyliczenie ceny 1kWh propanu?

Bo z artykułu wynika , że propan jest cholernie drogim rozwiązaniem.

P.S.

Mój sąsiad w tym roku przeszedł na gaz ziemny, więc zaczynam się niepokoić jak to jest z tą opłacalnością. Z obliczeń wynika, że propan jest tańszy. Ale nie uwzględniałem kosztów dodatkowych czyli udt.

Edytowane przez Andrzej19699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie

 

 

2,06 zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów.

 

2,03 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów.

 

i cena

 

2,00 zł/litr brutto dla grup zakupowych przy dostawie pow. 5 000 litrów łącznie

 

 

Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego

 

 

centrumgaz.eu

tel. 603 940 156

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie

Minął jeden dzień i proszę - redukcja o 14 groszy

 

 

1,92 zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów.

 

1,91 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów.

 

i cena

 

1,87 zł/litr brutto dla grup zakupowych przy dostawie pow. 5 000 litrów łącznie

 

 

Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego

 

 

centrumgaz.eu

tel. 603 940 156

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, witam wszystkich forumowiczów.

 

Wątek zacząłem czytać rok temu i wszystko co tutaj przeczytałem ostatecznie przekonało mnie do instalacji własnego zbiornika. Dom jest w trakcie budowy i chciałbym już podjąć pewne decyzje (również budowlane - dobór właściwego komina do pieca kondensacyjnego, wybór pieca, itp.) oraz zorientować się w sytuacji na moim terenie w temacie wykonawców i dostawców. Projekt instalacji już mam w projekcie budowlanym na zbiornik 3600l.

Bardzo proszę o polecenie firmy wykonującej instalację zewnętrzną oraz dostarczającą gaz. Lokalizacja to wschodnia część województwa dolnośląskiego.

 

pozdrawiam

BXWojto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...