Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak kiedyś pytałem u innych dostawców to bywało drożej. Raz zatankowałem od Polski Gaz z Sosnowca bo cena była dobra albo nie wiedziałem o Gaspolu, w następnym roku jak pytałem to mieli wyższą cenę dlatego zostałem przy Gaspolu, nie są tak pazerni chyba, że się coś zmieniło. Bałtyk gaz powaliło ze szczętem chociaż miałem kontakt z ich przedstawicielem ponieważ ułatwili-projekt, zakup butli i inne formalności z tym związane ale ceny u innych nie były korzystne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję od Gaspol, jeżdżą do małopolski tel-606 800 400. Tylko pochwal się za ile teraz mają. Mam jeszcze 50 kilka % dlatego nie zamawiam.

 

Witam Janusz w zeszłym tygodniu Gaspol 2.86

Najkorzystniej wychodziło w Novatek 2.55 tylko że nie posiadają ciężarówki 8 tonowej a nie wiem czy między domkami wjedzie 20t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze że jest konkurencja. Czy 2,86 lub 2,55 to przy tankowaniu 1000l czy również mniej. Obawiam się, że mogę mieć problem z "wypaleniem" tych 10-12% zanim pójdą ostre podwyżki. U mnie na drodze dojazdowej postawiły gminne tumany na wniosek nie mniejszych debili miejscowych (mieszkańców) znak do 7,5t i chyba helikopterem będą mi dostarczać, w mordę w jakim kraju przyszło mam żyć. Jak mają dojechać betoniarki z tonażem ~20t. Do mnie przyjeżdżała duża cysterna i mimo wąskiej drogi dała radę ponieważ mógł parę metrów dalej zawrócić.

Może szanowny Greengaz wypowie się o aktualnych "tryndach" na rynku, ewentualnych prognozach. Chociaż ten kraj jest nieprzewidywalny poza tym też Rosja rozdaje karty.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze że jest konkurencja. Czy 2,86 lub 2,55 to przy tankowaniu 1000l czy również mniej. Obawiam się, że mogę mieć problem z "wypaleniem" tych 10-12% zanim pójdą ostre podwyżki. U mnie na drodze dojazdowej postawiły gminne tumany na wniosek nie mniejszych debili miejscowych (mieszkańców) znak do 7,5t i chyba helikopterem będą mi dostarczać, w mordę w jakim kraju przyszło mam żyć. Jak mają dojechać betoniarki z tonażem ~20t. Do mnie przyjeżdżała duża cysterna i mimo wąskiej drogi dała radę ponieważ mógł parę metrów dalej zawrócić.

Może szanowny Greengaz wypowie się o aktualnych "tryndach" na rynku, ewentualnych prognozach. Chociaż ten kraj jest nieprzewidywalny poza tym też Rosja rozdaje karty.. Pozdrawiam

 

 

Witam

 

Szczerze pytałem się o jakieś 2000l tak więc nie odpowiem na twoje pytanie.Ale mam jedno do Ciebie gdyż jest to moje drugie tankowanie.Czy mogę zejść do 15 - 10 procent w zbiorniku i wszystko będzie chodzić.Wtedy w marcu chciałem dotankowac 2000L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Greengaz za odpowiedź.Obecnie w zbiorniku posiadam około 25 procent.Moze zadam troszkę inaczej pytanie.Jaka ilość procentowo jest bezpieczna aby składać zamówienie?Jak dzwoniłem o cenę zazwyczaj czas realizacji to 2 tygodnie.Myslisz że przy 20 procentach.Pytam ponieważ nie posiadam doświadczenia Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szczerze pytałem się o jakieś 2000l tak więc nie odpowiem na twoje pytanie.Ale mam jedno do Ciebie gdyż jest to moje drugie tankowanie.Czy mogę zejść do 15 - 10 procent w zbiorniku i wszystko będzie chodzić.Wtedy w marcu chciałem dotankowac 2000L.

 

Witam

w tamtym roku na wskażniku miałem 5% i kociołek pracował normalnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze że jest konkurencja. Czy 2,86 lub 2,55 to przy tankowaniu 1000l czy również mniej. Obawiam się, że mogę mieć problem z "wypaleniem" tych 10-12% zanim pójdą ostre podwyżki. U mnie na drodze dojazdowej postawiły gminne tumany na wniosek nie mniejszych debili miejscowych (mieszkańców) znak do 7,5t i chyba helikopterem będą mi dostarczać, w mordę w jakim kraju przyszło mam żyć. Jak mają dojechać betoniarki z tonażem ~20t. Do mnie przyjeżdżała duża cysterna i mimo wąskiej drogi dała radę ponieważ mógł parę metrów dalej zawrócić.

Może szanowny Greengaz wypowie się o aktualnych "tryndach" na rynku, ewentualnych prognozach. Chociaż ten kraj jest nieprzewidywalny poza tym też Rosja rozdaje karty.. Pozdrawiam

 

Nie dotyczy zaopatrzenia mieszkańców załatw taką tabliczkę pod zakazem. A faktycznie ryzyko kierowcy cysterny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z Gaspol na moje pytanie: ..."cena gazu do zbiornika będącego własnością klienta na dzień 16.02.2022r.wynosi 2,99 zł brutto/litr. Czas oczekiwania na dostawę wynosi 21 dni. Do zamówienia poniżej 1000l doliczana jest opłata transportowa w wysokości 260 zł." Jest "dobrze" a będzie .... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trochę taniej

 

2,40zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów.

 

2,39 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów.

 

i cena

 

2,36 zł/litr brutto dla grup zakupowych przy dostawie pow. 5 000 litrów łącznie

 

 

Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego

 

 

centrumgaz.eu

tel. 601 270 255

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...