Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam dzierżawiony zbiornik od Novateka - niestety umowa została zawieszona. Ktoś wie czy w takiej sytuacji mogę jakoś nabyć zbiornik? Chciałbym zatankować go, ale Novatek mi nie zaleje. Czy zatankować niezależnie i udawać że zbiornik jest mój?

 

1. Zapytaj Novatek czy odsprzeda zbiornik lub zabierze dzierżawiony

2. Jesli nie a masz na piśmie zawieszenie dostaw to tankowałbym gdzie indziej, ale opłatę za dzierżawę /jeśli jest taka wyszczególniona/ płaciłbym dalej..

3. Przeczytaj dokładnie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapytaj Novatek czy odsprzeda zbiornik lub zabierze dzierżawiony

2. Jesli nie a masz na piśmie zawieszenie dostaw to tankowałbym gdzie indziej, ale opłatę za dzierżawę /jeśli jest taka wyszczególniona/ płaciłbym dalej..

3. Przeczytaj dokładnie umowę.

 

Przedstawiciel novateka przestał się odzywać. Na moje pytanie email co dalej w związku z niemożliwością wykonywania umowy - nie odpowiedział od ponad tygodnia. Z tego co mam na piśmie to Novatek nie może czerpać zysków z transakcji na terenie RP - zatem, nie może sprzedać mi zbiornika, nie może też sprzedać mi gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum, więc pragnę się przywitać ze Wszystkimi i serdecznie Wszystkich pozdrowić.

Jeśli chodzi o ceny propanu, to w okolicach Sieradza ceny na początku ubiegłego tygodnia kształtowały się w granicach 3.20- 3.50 zł za litr propanu. W okolicach Wrześni był nawet po 3.00 zł za litr, ale przywieźli by pod Sieradz dopiero przy zamowieniu 5 tys. litrów ( zbiorowe zamówienie).

Jest szansa, że będzie jeszcze po 3 zł albo poniżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie

 

 

3,09 zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów,

 

3,08 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów,

 

3,06 zł/litr brutto przy dostawie pow. 2 500 litrów.

 

 

Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego

 

 

centrumgaz.eu

tel. 601 270 255

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wspomnianej strony gazdlaciebie.pl: czy zwróciliście uwagę, że dostarczają oni gaz wg normy PN-C-96008;1998? Stanowi ona między innymi, że gaz płynny musi składać się w co najmniej 90% z propanu. Czy oznacza to, że pozostałe 10% to butan? Czy ktoś kupował już u nich gaz i może potwierdzić czy sprzedają czysty propan czy tez mieszankę propanu i butanu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...