Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To całkiem możliwe zważywszy, że pierwszy mecz w wykonaniu mistrzów świata 2010 był fatalny. Zaskoczyła mnie postawa dwójki stoperów Gerarda Piqué i Sergio Ramosa. 4 latat temu też pierwszy mecz przegrali. Fakt, że porażka była mniejszego kalibru i przeciwnik nie tak renomowany ale potem tylko wygrywali. Nie stawiałbym na nich krzyżyka. Nie mniej, z mojego punktu widzenia, porażka Hiszpanów cieszy ponieważ kibicuje od zawsze Holandii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
Nie komentuję, bo szkoda stresu...

 

 

Dino! Ty się niepotrzebnie stresujesz! Żadnej afery nie ma. To tylko rozmowy gentlmenów zatroskanych stanem państwa.

 

Jutro potwierdzi nam to jeszcze nasz ukochany premier. Ulga, nie? http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif

Edytowane przez Gosc_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino! Ty się niepotrzebnie stresujesz! Żadnej afery nie ma. To tylko rozmowy gentlmenów zatroskanych stanem państwa.

 

Jutro potwierdzi nam to jeszcze nasz ukochany premier. Ulga, nie? http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif

 

Dokładnie. Poza tym odejdzie PO przyjdzie PIS. To jak zamienić dżumę na malarię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Bluenet :)

 

Brawo za czujność i wiedzę. Ja bez ściągi w tym temacie to ni dum dum :cool:

 

To na :bye: muzyka w sportowych klimatach. Wcale nie gorsza niż mundialowy hymn.

 

Czy czujesz tę magię w powietrzu? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Jutro potwierdzi nam to jeszcze nasz ukochany premier. Ulga, nie? http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif

 

Poniedziałek, 16 czerwca 2014, godz. 15:20

 

-Ble ble ble w poczuciu odpowiedzialności za stabilność i pozycję państwa z cała mocą oświadczam, że nie dopuszczę, by polski rząd i jego konstytucyjni ministrowie byli odwoływani przez służby specjalne, takie lub owakie i innych specjalistów od nielegalnych podsłuchów.

 

Nikt, komu leży na sercu interes Polski, także opozycji, nie może przykładać ręki do realizacji scenariusza napisanego przez autorów tej nikczemnej prowokacji, służącej destabilizacji państwa.

 

Ble ble ble czuję się osobiście odpowiedzialny za to, że ta obrzydliwa spuścizna podejrzliwości, pomówień i insynuacji podszytych podsłuchami, którą zaszczepiła IV RP, nie została przez nas ostatecznie wykorzeniona. Uznaję to za moją osobista porażkę.

 

Ble ble ble w prezentowanych nagraniach nie znajduję nic, może poza nieco nagannym językiem, którego osobiście nie akceptuję, co by kładło cień na postawę moralną ministra Sienkiewicza i prezesa Belki.

 

Słyszę tam dialog dwóch funkcjonariuszy państwa, głęboko zatroskanych o stan i przyszłość Polski i jej wysoką pozycję w świecie.

 

Co do byłego ministra Nowaka, to niestety, choćbym nawet chciał, to przecież nie mogę go już bardziej zdymisjonować. (uśmieszek)

 

Jeżeli istnieją jakiekolwiek podejrzenia co do uchybienia literze prawa, sprawę powinna rozstrzygnąć niezależna, wolna od politycznych nacisków prokuratura i niezawisłe sądy.

 

Dziękuję za uwagę i proszę pocałować mnie, excuse moi w d*pę. ... :lol2:

 

http://static.pokazywarka.pl/i/3003981/906112/tusek.jpg?1402867191

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński: Jeśli Tusk nie poda się do dymisji, zapowiadam wotum nieufności!!!

Tusk: O ja i co ja teraz zrobię...

 

No i na koniec klasyka: Taśmy, sraśmy i podsłuchy? Smoleńsk ku*wa!

 

Tusk jest mistrzem. W kwadrans zdetonował cały temat. Umówmy się jednak ze mając za sobą media od prawa do lewa nie musiał się zbytnio wysilać. ‪

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...