Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Gosc_123
"Pod względem braku podatkowego patriotyzmu bijemy wszelkie inne nacje na głowę."

 

http://forsal.pl/artykuly/633144,wyobraznia_nie_zna_granic_jesli_chodzi_o_nieplacenie_podatkow.html

 

 

Eeee... rozumiem że to żart! :cool:

Gdzie nam na ten przykład do Greków....

 

Na pewnej greckiej wyspie Zakinthos nowo wybrany burmistrz Alykes dowiedzial sie ze zdumieniem, ze choć zna swoje strony od urodzenia, nie zdawał sobie sprawy, że ponad połowa zamieszkalej tu ludnosci (ok. 60%) jest niewidoma lub prawie niewidoma! Zaczął ogladać listy zrejestrowanych kalek pobierajacych zasiłki i zobaczył na niej pełno starych kumpli, o których wiedzał, że jeden prowadzi knajpę, drugi ma warsztat naprawy zegarów, a jeszcze inny obsluguje stacje benzynowa!

Sam burmistrz okazał się uczciwy:eek:

 

To nic... mieszkancy policzą się z nim w następnych wyborach! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
...

 

Jakies pokazy driftu mają też byc w Wawie, tylko nie dosłyszałam gdzie i kiedy :oops: bo się automatycznie wyłączam na reklamach! :D

 

Ale... ale ... ja w sprawie zaległych zdjęć nieruchomości z Bawarii! Będą? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznej rybki z "uzdrowioną surówką" yami yami :D

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12146223,Jedzenie_z_nadmorskiej_smazalni__Ryba_wycierana_scierka.html?utm_source=facebook.com&utm_campaign=FB_Gazeta&utm_medium=SM

 

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114883,12146223.html?i=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
A co z "JAponkami" ?

 

:D Te są najlepsze w pracy! Zwłaszcza jak ktoś jest sprzedawcą lodów na plaży! ;)

 

 

A swoją drogą, kiedyś zdobywałam górkę, do podnóża której szło się przez sawannę. Jakąś godzinę-dwie szła przed nami Japonka. W japonkach właśnie! Buty dały radę. Zgubiła coś zupełnie innego.. Do dzisiejszego dnia nie wiem jakim cudem spadł z niej w czasie tej drogi ... biustonosz! :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
Szkoda, że nie filmowałaś...:D

 

Szukałam przed chwilą w plikach... nawet, qurcze zdjęcia nie zrobiłam znalezisku!:mad: :D

 

 

Dziewczyna była przesympatyczna! I pod pewnym względem typowa Japonka... Na przykład z pasją fotografowała ... ale głównie przenośną toaletę, którą mieli ze sobą Anglicy. No cóż... najwyraźnie była zafascynowana jej ... nieskomplikowaną konstrukcją! :D

Edytowane przez Gosc_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...