Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, Jarek to mój sąsiad a Krystiana znam od dzieciaka :)

Lepszych mechaników w Kołobrzegu nie znajdziesz, ja swojego auta miejscowym pyprusom nie daję, jak się tylko mogę dokulać do Kołobrzegu, to mam spokojna głowę ;)

Wszystko do załatwienia :)

Przekażę synowi . A ty tam będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekażę synowi . A ty tam będziesz?

 

Chciałbym być, jeszcze na 100% nie wiem, Krystian mnie na otwarcie sezonu zaprasza :)

Wyjdzie w praniu :) jak zawsze. Na 100-ke jednak zaliczę którąś rundę w wakacje. W tamtym roku IIIrunda pucharu Bałtyku była w Koszalinie i tydzień później była eliminacja mistrzostw Polski w Bagiczu, jak w tym roku kalendarz będzie podobny to taki tydzień chcę zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem właśnie z Krystianem, mówił ,że w ubiegłym tygodniu maszynę odpalał testowo.

Z 20km/h na 3-ce po dodaniu gazu już się "kapeć śmieje".

 

Temat zarzuciłem, będzie dobrze ;)

 

6maja start MotoPark Koszalin

 

Jarek bądźmy w kontakcie W tej sprawie.Synek mówił ,że jak go redakcja nie wyśle to może kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje chłopak radę na tych nartach, ale Karkosik wygrywa większym kątem wychylenia ;)

 

Ciekawe jakby wyglądał przejazd w parach :)

 

Narty, auto i motocykle to podobne techniczne jazdy. W górach poznałem koleżankę, która pięknie technicznie jeździ, na zapytanie, kto cię nauczył pięknej jazdy? a ona - ojciec, który jest trenem żużlowców lubelskiego klubu :o :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty, auto i motocykle to podobne techniczne jazdy. W górach poznałem koleżankę, która pięknie technicznie jeździ, na zapytanie, kto cię nauczył pięknej jazdy? a ona - ojciec, który jest trenem żużlowców lubelskiego klubu :o :bash:

I żałujesz ,że to nie ty byłeś instruktorem? Myślę ,że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...