Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ale... ale ... ja w sprawie zaległych zdjęć nieruchomości z Bawarii! Będą? :cool:

 

Zamek patrząc z mostu Marienbrucke jest w remoncie.... :(

Pierwszy raz byłem jednak wewnątrz na zwiedzaniu. Kurcze, jak się wcześniej rejestrujesz i podajesz narodowość, to dostajesz elektronicznego tłumacza

Godne uwagi.

 

Jest to jeden z młodszych zamków, król tam zbyt długo nie urzędował, ale uwaga miał już prąd i kolorowe światła!! To w ogóle był ponoć ekscentryk i nieźle zadłużył Bawarię. Za to jaki wizjoner, ile teraz region kasy zarabia!! W sumie jest 5zamków w rejonie......

 

 

Pogoda też była średnia i nie brałem aparatu, zrobiłem kilka fotek komórką, nie wiem czy to warto zarzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Pogoda też była średnia i nie brałem aparatu, zrobiłem kilka fotek komórką, nie wiem czy to warto zarzucić :)

 

OK. Sprawdozdanko treściwe i zaliczone ;)

Zdjęcia mogą być innym razem... poczekamy...

 

Co do łagodnego Incubusa... he he... no bo.. osuwam się ostatnio w kierunku krainy łagodności ;) A poważniej - w sumie nigdy nie słuchałam takiego trashowego grania jak na wspomnianej przez Ciebie płycie. Incubusa najbardziej lubię za Love Hurts - pięękny kawałek! :)

A Metallica? Z M. zaprzyjaźniłam się dopiero po czarnym albumie. Póxniej oczywiscie dotarłam do Master of Puppets i in. ale złowili mnie jak wiele innych dziewczym na Nothing czy Unforgiven :) Żeby było ciekawiej odbyło sie to na koncercie G'n'R -wydali właśnie swój dwupłytowy Use Your Illusion, ale Axel jak zwykle się spóźniał więc organizatorzy zabawiali publisię grając Black album Metalliki ... raz, drugi, trzeci.... Wtedy rozstałam się na dobre z Gunsami (dali denny koncert) i pokochałam M. po którą inaczej bym nie sięgnąła :) Taka story...

 

Mniej więcej z tamtego okresu inna amerykańska kapela i bardziej energetyczny kawałek. Ojjj... jak ja lubiłam Dextera... :oops:

 

Miłego odsłuchu :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=TdbrxHLhOn8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
W niedzielę dla kontrastu trzeba się trochę ruszyć :)

 

... albo pozostając w klimacie samochodowym....

 

Ty tu z niemieckim zespołem... brakuje nam tylko Ruskiego i mamy kondominium! ;)

 

No to prześmiewczy zespół, który był też autorem hymnu reprezentacji Rosji na Euro2012.

Będzie o samochodach, i będzie na sportowo... :D ;)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=a5pi37afm-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...