Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Dino piszesz były instruktor narciarstwa .A teraz co emerytura?

 

Straciłem uprawnienie bo nie pojechałem na obóz unifikacyjny z przyczyn losowych.

Udział w niej przedłuża uprawnienia instruktorskie na trzy lata. W ostatnim dniu unifikacji przeprowadzany jest sprawdzian umiejętności jazdy. Sprawdzian daje informację o jego faktycznych umiejętnościach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w górach o każdej porze roku jest pięknie, jest tam wszystko, co możesz kochasz...

Byłem fanem Wandy Rutkiewicz.... była nieszczęśliwą kobietą... żaden mężczyzna nie chciał z nią wejść na szczyt.

Też lubię góry.Nie tak jak TY,ale lubię tam wypoczywać.Moja żona była pierwszy raz w górach 2 lata temu. Była tak zachwycona ,że nie chce nigdzie indziej jechać na wakację jak w góry. W zeszłym roku byliśmy na mazurach,ale jej się tam nie podobało. Góry są piękne-mówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę hasełek ze sportu motorowego, konkretnie driftu....

 

- łagodne określenie auta napędzanego olejem napędowym to bocian...

- bardziej dosadne określenie napędu to auto na gnojówkę :)

 

Logiczne jest też, że auto dla faceta musi mieć napęd na tył, bo przecież facet ma wał korbowy a nie jakieś przeguby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię góry.Nie tak jak TY,ale lubię tam wypoczywać.Moja żona była pierwszy raz w górach 2 lata temu. Była tak zachwycona ,że nie chce nigdzie indziej jechać na wakację jak w góry. W zeszłym roku byliśmy na mazurach,ale jej się tam nie podobało. Góry są piękne-mówiła.

 

W górach, gdzie nie obrócić to inny krajobraz, a w schroniskach, zwłaszcza zimą, jest wesoło ludzie z różnych stron Polski, a ile kawałów nasłuchałem..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...