Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Córka wraca do domu z zakupami z supermarketu i mówi do matki:

- Mamo, na warzywach widziałam dziś przepiękne ogórki! Miały chyba z osiem

centymetrów grubości (pokazuje "fi" dłońmi) i - co najmniej pół metra długości (rozkłada ręce na pół metra).

Na to jej stara, głucha babcia, która była przy rozmowie:

- Ooo. to jakiś ładny kawaler! Żeby cię ino chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady walki politycznej:

1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.

2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.

3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów

4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.

5. Prawda jest zmienna.

6. Obietnica nie jest gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś na wątku ranking kotłów...,że chłopaki też się fajnie bawią -z Arturo :)

Ciekawe czy dzisiaj ktoś tu zajrzy.Nie ,żebym narzekał.Bawię się doskonale.

Na bieżąco jestem w rankingu, wydaje mi się, że Arturo celowo ich denerwuje :D. Buduje dom pasywny, może dla niego grzanie prądem wyjdzie taniej ? wątpię! Zwróć uwagę z jakiego materiału buduje mury, 18 cm suporexu i 25 cm styropianu, a gdzie akumulacja?. Żeby te mury były trochę grubsze np. 25 cm albo jeszcze lepiej 36 cm z pełnych cegieł ceramicznych. Po za tym ociepla styropianem, którym nikt w Niemczech nie ociepla. Ocieplają wełną mineralną, która pozwala "oddychać". Ci co ocieplili styropianem 5 - 6 lat temu narzekają na występujące pleśnie.

Czy zajrzą tu? zareklamuj, przypomnij im :yes:

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajączek miał ochotę na seks. Idzie przez las i szuka partnerki. Spotyka zwiniętego w kłębek jeża. Obchodzi go dookoła i zupełnie nie może się zorientować, gdzie jest przód, a gdzie tył. Wreszcie mówi:

- Ty, jeż mógłbyś chociaż puścić bąka, to miałbym jakiś punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg stwierdził, że Adamowi się nudzi i postanowił coś temu zaradzić. Zwraca się zatem do Adama:

- Adamie. Widzę, że ci się nudzi. Postanowiłem. Stworzę ci istotę. Istotę, która będzie piękna, mądra i inteligentna. Cudowna, miła, będzie ci służyć i wspierać cię. Jednym słowem, stworzę ci istotę idealną!.. Ale musisz mi oddać swoją nogę..

- Nogę?!.. A co dostanę za żebro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...