Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

Gość Gosc_123
  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po kolejnej porażce Rosjan na mundialu w Brazylii, prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin udał się do świątyni i zwrócił się do Stwórcy:

- Panie, zmiłuj się nad nami. Czy istnieje przynajmniej ktoś na świecie, kto zostanie trenerem naszego zespołu i uczyni z niego mistrza świata?" Po dłuższej chwili odezwał się głos z góry: "Mógłbym się postarać. Ale ostrzegam - nie gwarantuję na 100% wyniku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swego okna mam widok na cztery wejścia, przed każdym stoją dwie ławki, na których zwykle siedzą babcie podwórkowe.

Jeżeli na ławkach są dwie-trzy babcie, to znaczy, że jest wietrznie, zimno i mokro. Jeżeli powyżej 10 - ładna pogoda. Jeżeli babek nie ma - znaczy, jest apokalipsa albo serial w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Trzej chłopcy przechwalają się który z ich wujków jest najważniejszy.

Pierwszy mówi:

- Mój wujek jest księdzem i wszyscy mówią do niego "proszę Księdza"

Drugi:

- A mój wujek jest biskupem i wszyscy mówią do niego "Eminencjo"

Trzeci:

- A mój wujek waży 200 kilo i jak idzie ulicą wszyscy mówią "o Boże!" http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Tak :) Przepiękny kraj, nazywany drugą Szwajcarią...

 

Wiesz skąd wzięła się nazwa Ticos - Kostarykanie mają niesamowitą skłonność do zdrabniania wyrazów, które w języku hiszpańskim mają właśnie końcówki -tica i -tico :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucie miłości jest jak leżenie na hamaku, daje odprężenie i takie jakieś boskie unoszenie się wręcz pływanie nad ziemią, lecz to też taka troszkę niepewność, jakaś taka chwiejność uczuciowa jedno zapomnienie lekki ruch i leżysz na "snupie" z zębami wbitymi w piach i zostajesz z urazem psychicznym i awersją do kolejnej miłości.

 

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...