Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Świat to za mało? :o

 

Zjednoczone Emiraty Arabskie chcą mieć za 100 lat miasto na Marsie! Szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum pełniący funkcję emira Dubaju oraz premiera i wiceprezydenta ZEA kreśli śmiałe plany.

 

http://www.fly4free.pl/wp-content/uploads/2017/02/Dubaj002.jpg

 

Do pokonania jest wiele barier technologicznych i międzynarodowa kooperacja, ale przynajmniej jedna kwestia , finansowa nie jest w tym przypadku kluczowa.

 

Powiecie - marzenia, ale wystarczy popatrzeć na Dubaj kiedyś i dziś... to też były kiedyś marzenia... :rolleyes:

 

http://www.fly4free.pl/wp-content/uploads/2017/02/Dubaj001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskęzbaw

 

Jak Jarosław, ksywka Prezes, jest dla kraju cenny,

widać było, gdy wprowadził nam Tusk stan wojenny.

Tutaj wojsko, tam zomowcy, gdzieś podobno ruskie,

a Jarosław od początku walczył tylko z Tuskiem.

 

Nie Jaruzel mu zagrażał, nie knowania wronie,

komuch drobnym był mu pryszczem na ojczyzny łonie,

na Siwaka i Grzyb Zofię Prezes się nie boczył -

wiedział, że złem są największym Tuska wilcze oczy.

 

I gdy kiedyś przed historii sądem Prezes stanie,

śmiało powie: najważniejszy obroniłem szaniec,

straż trzymając tam, gdzie wybuch i pancerna brzózka,

swą mocarną piersią Polskę zbawiłem od Tuska!

 

/bobik/

 

16996370_1245029832213139_1413206578176916843_n.jpg?oh=1f5fd8f35aae2f6c5749bc7b86ff05b5&oe=59337068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fot. Marek Kalmus. Mustang, jaskinie w potężnym klifie naprzeciw Charang /Nepal/, w których kiedyś mieszkali ludzie.

 

Marek Kalmus wybitny znawca kultury buddyjskiej i tybetańskiej, a także tradycyjnej medycyny chińskiej. Począwszy od połowy l. 70. XX wieku odbył niezliczoną ilość podróży po Azji, gdzie spędził łącznie ponad 4 lata.

 

http://static.pokazywarka.pl/6/7/3/06dfdbd0189c8bc0870a167673787112_big.jpg?1489268358

 

Marek Kalmus

 

http://static.pokazywarka.pl/v/o/e/f760e6d59c2c4452bde618b27434456d_orig.jpg?1489269539

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co się dzieje w UE [poczynania rządów większości krajów można by określić mianem Ahmed+ parafrazując nasz krajowy 500+] , wystarczy Clevon zmienić na Ahmed i wiadomo czego się spodziewać [najciekawsze pod linkiem od 0:54] ...

 

 

We wczorajszych informacjach nt wydarzeń w Holandii przewinęła się informacja, że średnia dzietność rodzimych Holendrów to 1,2, natomiast napływowych muzułmanów to 4,9.

Edytowane przez SUSPENSER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna i kobieta wchodzą do banku. Pewnym krokiem zmierzają wprost do dyrektora.

W gabinecie dyrektor nie odrywa wzroku od wspaniałego dekoltu kobiety.

– Panie Wilson – przerywa w końcu mężczyzna – potrzebuję 50 000$ na inwestycje. Wierzę, że w banku takim jak ten to nie będzie problem?

– W interesach, proszą Pana, nie należy w nic wierzyć. Będzie Pan musiał wypełnić kilka formularzy, ja zlecę kontrolę.

– Nie – odparł mężczyzna. Umowa wygląda następująco. Żadnych formularzy, żadnej kontroli. 50 000$ na dzisiaj, a ja w zamian daję Panu moją żonę na całą noc. Może Pan z nią robić co tylko chce.

Po raz kolejny Pan Wilson rozbiera w myślach kobietę. Speszony oblizuje wargi i rozluźnia krawat.

– Czyli widzę, że dobiliśmy targu. Proszę przynieść pieniądze o 19:00, hotel Radisson, pokój 303.

Punktualnie o 19:00 Pan Wilson nerwowo dzwoni do apartamentu. Otwiera mu kobieta w kusej spódniczce.

– Dobry wieczór, Panie Wilson – zamruczała. Ma Pan pieniądze?

Dyrektor drżącą ręką podał walizkę.

– Proszę wejść.

W pokoju siedział mężczyzna ze szklanką Whiskey. Na łóżku leżała w wyblakłej bieliźnie przeraźliwie obrzydliwa kobieta. Gruba, owłosiona na całym ciele, w nieudolnie prowokacyjny sposób uśmiechnęła się do dyrektora.

– Co to jest? – wydukał z trudem.

– To moja żona, Panie Wilson. W interesach, proszę Pana, nie należy w nic wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej szkole koledzy śmiali się z małego Jasia, a dokładniej z tego, że jest głupi. Jako dowód pytali go zawsze:

– Jasiu, wolisz od nas dostać 50 groszy, czy złotówkę?

– 50 groszy – odpowiadał Jasio, czym utwierdzał kolegów w ich przekonaniach.

W końcu, widząc taką sytuację kolejny raz, nauczycielka zawołała Jasia na rozmowę.

– Jasiu, czy wiesz, że wszyscy się śmieją z twojego wyboru? Przecież każdy normalny wybiera złotówkę, bo jest więcej warta.

– Tak, proszę pani. Tylko gdybym wybrał złotówkę, to przestali by mi dawać jakiekolwiek pieniądze. A tak uzbierałem już 20 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...