Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś z branży około węglowej.

 

Bryła, która nie brudzi a ... myje! :)

 

Sadza soap!

 

http://brodatystyl.pl/wp-content/uploads/2017/09/DSC_0323-1500x630.jpg

http://brodatystyl.pl/wp-content/uploads/2017/09/DSC_0313-1500x430.jpg

 

Polski produkt, którego głównym składnikiem jest węgiel aktywowany. Firma ze Śląska oferuje całą serię tego typu kosmetyków. Ktoś używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawału pracy gratuluję! :yes: Chociaż... :cool:

 

A treningów faktycznie nie warto odpuszczać. Szkoda byłoby stracić to co osiągnąłeś. Mnie też zajęć fitness bardzo już brakuje, tej fali endorfin nic nie zastąpi. No, może tabliczka czekolady! :D

 

Hm może więc skoro klubu nie ma przerzuć się też na kalistenikę - na początek ćwiczenia z książki "Skazany na trening 1" będą bardzo dobre, do tego w dni nietreningowe trening trifecty [to już zacząłem przedtreningowo] - wystarczą dosłownie 3 minuty dziennie.

 

Czekolada gorzka rano zamiast kawy to super sprawa - sam korzystam od lat choć nieregularnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, lakówka nie jest jakimś tam wielkim frykasem. Jak dla mnie to raczej taki ozdobny grzybek, który można dodać do marynat dla koloru. Podobnie traktuję lejkowca dętego. Generalnie to dla mnie raczej ciekawostki niż poważne grzyby, po które warto się schylić.

 

Nie, no coś Ty! :cool: na muchomorach się nie znam :cool:

 

Ale w tym roku pierwszy raz dopadłam grzyba, którego od dawna chciałam spróbować, jednak wcześniej nigdy nie znalazłam wystarczającej jego ilości, choć raz nawet wyrósł na moim trawniku.

 

Czernidłak kołpakowaty.

 

 

Rośnie na obrzeżach lasu, przy drogach, na trawnikach. Zbieramy tylko nie rozwiniete kapelusze i trzeba się z tym śpieszyć, bo w ciągu kilku godzin grzyb dosłownie się rozpuszcza.

Zebrane kapelusze najlepiej przyrządzić na masle klarowanym z solą i pieprzem. Wyborny, delikatny, taka cielęcinka grzybowa! :D No, dla mnie rewelacja i No1 wśród wszystkich jedzonych przeze mnie grzybów.

Polecam! :yes:

 

Hmm ciekawe te grzybki - sam bym chętnie spróbował po takim opisie.

 

Japończycy mają swoje niebezpieczne ryby, a my grzyby różnej maści.

 

Niedawno na wycieczce firmowej kolega nazbierał różnych kozaków i prawdziwków bo się dosłownie rozmnożyły na pobliskim trawniku i zrobił sos grzybowy [taki z niego kucharz - pasjonat] ale mało kto próbował bo każdy się bał nie tyle samych grzybów co ich interakcji z piwem, cydrem i innymi jaśkami wędrowniczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm może więc skoro klubu nie ma przerzuć się też na kalistenikę - na początek ćwiczenia z książki "Skazany na trening 1" będą bardzo dobre, do tego w dni nietreningowe trening trifecty [to już zacząłem przedtreningowo] - wystarczą dosłownie 3 minuty dziennie.

 

Czekolada gorzka rano zamiast kawy to super sprawa - sam korzystam od lat choć nieregularnie :)

 

 

OK, przyjrzę sie tematowi, ale wiesz... mnie brakuje też tej energii zajęć, ruchu, rutyny... samej tak w domu to jednak nie to...

Ale zawsze zostaje czekolada. Jak to mówią, czekolada nie zawodzi, czekolada rozumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe te grzybki - sam bym chętnie spróbował po takim opisie.

 

Koniecznie! To niebo w gębie, a przecież nie jesteśmy na świecie za karę! :D

 

Japończycy mają swoje niebezpieczne ryby, a my grzyby różnej maści.

 

No risk, no fun! ;)

 

Niedawno na wycieczce firmowej kolega nazbierał różnych kozaków i prawdziwków bo się dosłownie rozmnożyły na pobliskim trawniku i zrobił sos grzybowy [taki z niego kucharz - pasjonat] ale mało kto próbował bo każdy się bał nie tyle samych grzybów co ich interakcji z piwem, cydrem i innymi jaśkami wędrowniczkami ;)

 

Z drugiej strony taki okazjonalny kucharz co to prawdziwków na trawniku nazrywał naprawdę powinnien wzbudzić lekką podejrzliwość. Na Dolnym Sląsku w trawie to raczej łysiczki można znaleźć, zwłaszcza ze sezon właśnie.... :cool:

 

Co do interakcji z alko to znam tylko jednego grzybka, któren to jest bliskim krewnym czernidłaka kołpakowatego, a mianowicie cz. pospolity, ale jego z kołpakiem trudno pomylić. No, chyba że jest się breszczatym na oba oczy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow gdyby co niektórzy z siłowni wiedzieli to zamiast tych swoich puszek zamawianych przez internet odwiedzaliby najbliższe składy pasz ;)

 

Skoro jesteś tym co jesz, to wręcz wprost powinni jeść te kurzelcze "dobra" :sick:

 

http://www.motywujemy24.pl/upload/images/large/2013/11/pamietaj_jestes_tym_co_jesz_2013-11-21_17-42-59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Coś z branży około węglowej.

 

Bryła, która nie brudzi a ... myje! :)

 

Sadza soap!

 

Polski produkt, którego głównym składnikiem jest węgiel aktywowany. Firma ze Śląska oferuje całą serię tego typu kosmetyków. Ktoś używał?

 

Jeśli gdzieś trafię na to cudo to sobie kupię a co :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ma tego filmiku o biegaczach z Meksyku..trochę to psuje biznes - na buty do "biegania" wychodzi że przaśne trampki lepsze :)

 

Dobrze prawią na filmiku, biegamy z palców, nie z pięty! :yes: To również słowa mojej trenerki w klasie sportowej. Wciąż je słyszę biegając! :D

 

Ale obuw, który ma na nogach ten chłopak to raczej jakaś wersja japońskich tabi, nie trampki!

Bieganie boso wykluczam. Boję sie brudu i bakterii. Fobia taka. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...