Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najpiękniejsza twarz w historii tenisa ziemnego GABRIELA SABATINI. Obecnie działaczka UNESCO, a Ty, Tesel, umiesz grać w tenisa? bo ja tak !

 

http://img2.bdbphotos.com/images/orig/3/0/30zbyg3vbmy2ym3.jpg

 

http://img2.bdbphotos.com/images/orig/3/0/30z6dybslihnlshd.jpg

 

http://img1.bdbphotos.com/images/orig/0/b/0bccjvsd11d0110v.jpg

 

W siedzibie UNESCO

 

http://www3.pictures.gi.zimbio.com/Gabriela+Sabatini+UNESCO+First+Global+Summit+uqVjy2XCIBBl.jpg

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zdecydowanie nie - zbyt skomplikowane budowle pokazujecie - pogubilabym sie ;)

 

 

no...kocham :) mimo ze w miescie wychowana to z gorach od 6 roku zycia bywalam i to na dlugo czasami... (no bo 3 miesiace to chyba dlugo jak na taka mala dziewczynke :) I codziennie gdy na Nosala patrzalam bo akurat wtedy temn widok przed oczami mialam... Do tego kcham to co tajemnicze, nieodkryte, niebezpieczne :p Choc mam okropny lek wysokosci o czym pisala i to sie gryzie wszystko nie :p Mimo to nie daje sie i wlaze w albo raczej na, dla mnie jeszcze wiecej dostarczajace wrazen, miejsca.

 

KOgo pytasz o tenisa?? A kobieta jak dla mnei taka sobie, ale ta blondi ktora sie tak pasjonujecie - tez taka sobie.

 

Nooo... nie...podhalaaanka z urodzenia !? ale jaja .... a Jacka Niklińskiego znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła sobie piękna, ale biedna dziewczynka. Mieszkała u wrednej macochy wraz z okrutnymi i brzydkimi siostrami. Musiała pracować jako służąca. Pewnego ranka na koniach przyjechali paziowie z zaproszeniem na bal, macocha jednak nie pozwoliła Kopciuszkowi pójść.

Kiedy cała rodzina poszła na bal, Kopciuszek został w domu aby sprzątać. Nagle pojawiła się śliczna wróżka, która wyczarowała dziewczynie suknię, karocę z dyń i konie ze szczurów. Piękny Kopciuszek pojechał na bal. Swoją urodą oczarowała księcia, który tańczył z nią całą noc. Jednak o północy czar pryskał, więc Kopciuszek musiał uciec z balu zanim z powrotem stałaby się zwykłą służącą. Książe biegł za nią, ale nie zdążył jej zatrzymać. Kopciuszek, biegnąc po schodach, zgubiła pantofelek. Następnego dnia zakochany we właścicielce bucika książę jeździł po mieście i wraz z paziami szukał dziewczyny o małych stopach. Złe siostry przymierzały pantofelek, ale miały za duże stopy. Wielkie było zdziwienie macochy, gdy okazało się, że bucik pasuje na nóżkę Kopciuszka. Książe bardzo ucieszył się i pytał:

- Kopciuszku, czemu tak wczoraj uciekłaś? Ja chciałem cię o coś poprosić...

- O co chciałeś prosić książę?

- Czy możesz mnie skontaktować z tym przystojniakiem, który powoził Twoją karetę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kapturek - gryps

 

Dygała krasnaja kanila przez las na chawirke do babki Jareckiej. Taschała ze sobą pół bańki maryśki i słomiaka szpachlówy. Przylukał ją git wilk multirecydywa. Trzmychnął za drapaka i taki jej bajer wali:

-Gdzie się bujasz, lala?

-Ano stary wapniak wypchnął mnie z kwadrata abym Jareckiej szamańska zatachała.

Wilk oblukał kaniole szpulasa po sitwie na chawire, obszamał Jarecką, pierdolnął się na kojo i komarunek świruje. Wtem wchodzi Czerwonka.

- Babciu, kto Ci takie gały obsztalował?

- A żebym lepiej mogła filować!

Obszamał Czerwonke i dalej komaruje. Wtem wchodzi Gajowy z giwerą na ramieniu, pierdolnął wilkowi fest sznyta na samarze, wydobył Jarecką i Czerwonke i razem batlącha obalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...