Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

Gość Gosc_123

Sherlock Holmes i doktor Watson wybrali się na piknik. Jako że ich noc zastała w lesie rozbili obozowisko na polance i poszli spać. W nocy Holmes budzi doktora i pyta:

- Drogi Watsonie spójrz w niebo, i powiedz mi co widzisz?

- Widzę miliony gwiazd.

 

- I co ci to mówi?

- Z astronomicznego punktu widzenia mówi mi to, że są miliony gwiazd i prawdopodobnie miliardy planet. Z teologicznego punktu widzenia mówi mi to, że Bóg jest wielki i wszechmocny, a my jesteśmy malutcy i słabi.

Z chronologicznego punktu widzenia mówi mi to, że jest około 3 w nocy. Z meteorologicznego punktu widzenia mówi mi to, że jutro będzie ładna pogoda. A co tobie Sherlocku?

- A mnie to mówi drogi Watsonie, że nam ktoś namiot zajumał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Gosc_123

http://www.thefunnyweb.com/201/6.jpg

 

Przychodzi babcia do księdza

- Czy ksiądz może mi ochrzcić kota?

- Ochrzcić kota, babo - co ty? na głowę ci padło? To grzech śmiertelny!

- Dam za to 1 000 dolarów.

Myśli ksiądz – no, za tyle to można, no i ochrzcił kota. Ale sumienie go

gryzło, poszedł do biskupa.

- Ochrzciłem kota.

- Co ty baranie zrobiłeś? - krzyczy na niego biskup

- Ale kobieta dała za to 1 000 dolarów.

- Aaaa, to w takim razie proszę przygotować kota do bierzmowania.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Niestety dane mi bylo tylko (albo az) TAK:

[ATTACH=CONFIG]112417[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]112418[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]112419[/ATTACH]

 

Super! Nurkujesz! :) Ja też! Swiki, takie są początki każdego. Potem łapiesz pływalnośći i ... fruuu, rafki są twoje ;)

Echhh, teraz to już naprawdę się rozmarzyłam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
Niestety - nie moge nurkowac...

 

No to troszkę bieda:( Ale wiesz, na ośmiu tez można cuda zobaczyć. Poza tym głębiej odcinane już są barwy, chyba na pięciu znika czerwień, więc ten barwny magiczny świat raf i tak możesz zobaczyć.

A wiesz, ja też uwielbiam snorkling. Z rurką mogę pływać i pływać... spokonie, nie patrzysz na to czy tlen ci schodzi, ustawiasz się, klikasz zdjęcia, relaksik, no i taniej ;)

.... tylko... faktycznie brakuje tej wolności, tego unoszenia sie w głębi... szumu prądu w uszach... echh :)

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
WOW zdecydowanie OBS

bylas w tej grupie? MOje marzenie spotkac zarlacza... jej normalnie gesa skorke mam :p

A Twoj maz tez taki szajbus i wszedzie z Toba jezdzi ??

 

Byłam, widać fragment nogi! http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif ;)

Płynie sie popołudniu, gdy są/powinny być najedzone i nie skore do ataku, ale... adrenalinka jest :)

 

Wzajemnie się nakręcami, ale... wiesz, bez przesady, wszystko w granicach rozsądku. Nie zamierzam ryzykowac dla żadnych rybek. Nawet dużych ;)

Na żarłacze namówił nas na plaży pracownik centrum nurkowego. Bylismy pewni, że ściemnia... a tu nie! To spodzianka:) Faktycznie przypłynęły.

Edytowane przez Gosc_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
Jej no super - i usper ze oboje macie wlasnie taka chec do hm...zycia ;) Jej - ale Ci zazdroszcze... Tak pozytywnie oczywiscie ;) Wrzucaj wiecej - prosze - no przyznam ze zaskakujesz mnie coraz bardziej i nei wiem czego sie spodziewac.. .Ty sama przysparzasz wiele adrenaliny :p

 

Ja was czytam z przyjemnością. Inspirujecie..

Eeee... Swiki mnie się wydaje, że to Ty jesteś wulkan energii!!

OK. Coś tam wrzucam, ale... nie chcę was zanudzić! W koncu ile można??? !!!

Tesel już dziś tylko na sam koniec dnia zajrzał! Pewnie ma dość :p Się mu nie dziwię ;)

Ale pięknie gra. Nieustająco.. :)

 

Kochani, na mnie już pora. Dobranoc. Śnijcie i marzcie, bo... od marzeń wszystko się zaczyna... :)

 

http://www.thefunnyweb.com/01/1.jpg

 

:bye: :bye: :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
:bye::bye:

 

O! Zapomniałam. Kiedyś prosiłeś Dino :) o muzykę andyjską... jest taki eksportowy zespół z Peru... mam w sumie mieszane uczucia, bo mnie trochę przeszkadza tam gitara elektryczna, ale.. chyba miło się słucha i ogląda... sam oceń...

 

http://www.youtube.com/watch?v=zYaXRgNp2Wk

 

Paa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...