Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Weekendowe pogaduchy


tesel

Recommended Posts

Jarecki też byłem na Rodos :)

Jeszcze za kawalera :D

 

Powiem Ci,że obok Majorki to drugie miejsce, gdzie bym w ciemno drugi raz poleciał!!

 

Ja juz zmykam, na dobranoc żarcik:

 

Do dziś pamiętam mój “pierwszy raz” z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, i było po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, i podniosłem kciuk, by jej pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://najbardziej.com/wp-content/gallery/rudzielce/wallpaper-171262_tcmag_800.jpg

 

Był już późny wieczór, gdy żona znakomitego pisarza francuskiego, Aleksandra Dumasa, zawołała do męża z sypialni:

- Już późno, chodź spać!

- Nie mogę - odparł pisarz. - Bohaterka mej powieści jest właśnie w rękach mężczyzny, który ją porwał, i muszę ją uwolnić.

- A ile lat ma Twoja bohaterka? zapytała żona.

- Dwadzieścia.

- Wobec tego zgaś światło i chodź spać. w tym wieku sama sobie poradzi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390746_215234358564297_205552939532439_448315_1013605509_n.jpg

 

Nasze myśli pochodzą od naszych emocji,

Nasza wiedza i nasz rozum.

Pragnienie jest więcej emocji niż rozumu ....

Zmysłowość ... jest piękna. ...........

Erotyka ... . To fantastyczne uczucie .....

Miłość tę sztukę Najwyższego .......

My kobiety nie potrzebują tego człowieka, by uczynić nam sen ....

Bo on sam może uczynić nas efektu ......

Mężczyźni sprituels ...........

Sami jesteśmy na siódmym niebie .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/380134_215783865176013_205552939532439_449466_1967964799_n.jpg

 

Miłość jest uczuciem niezbędne dla człowieka, bez miłości jesteśmy niczym. pełnia, że możemy czuć się w rękach osoby, która zajmuje wszystkie nasze myśli to najpiękniejsza rzecz na świecie ... Miłość Sztuka jest jedna, która musi być kultywowana tak, że nigdy to uczucie wychodzi ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...